سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۶:۳۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۲
فروش اقتصادی ترین خودرو اتوماتیك از سوی گروه سایپا+قیمت
۰۶:۳۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۲
اجاره خودرو
معاون بازاریابی گروه خودروسازی سایپا خبر داد:

فروش اقتصادی ترین خودرو اتوماتیك از سوی گروه سایپا+قیمت

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: گروه سایپا در سومین دوره فروش فوق العاده، اقتصادی ترین خودرو اتوماتیك را بدون برگزاری قرعه كشی با دو مدل كوییك اتوماتیك پلاس و كوییك.آر اتوماتیك عرضه می کند.

به گزارش پرشین خودرو، حسین کاظمی، با بیان مطلب فوق افزود: خودروی کوییک با گیربکس اتوماتیك با بهره مندی از تكنولوژی روز دنیا، مصرف سوخت پایین، شبكه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر كشور، هزینه پایین سرویس و نگهداری از مزایای خودروی مذکور است.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: خودروی کوییک اتومات، مجهز به سیستم مولتی مدیا، استارت دكمه ای، ورود خودرو بدون كلید (keyless)، فرمان D TYPE مجهز به کلیدهای کنترل سیستم صوتی، رینگ آلومینیومی، چراغ رانندگی در روز (Day light) ، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیك، نمایشگر فشار باد تایر(TPMS)، سنسور پارك و دوربین دنده عقب و خودروی کوییک.آر اتوماتیک علاوه بر تجهیزات فوق دارای صندلی ها و فرمان چرمی است.

وی با بیان اینکه برای خودروهای اتوماتیک کوییک پلاس و کوییک.آر بدون نیاز به قرعه کشی امکان ثبت نام وجود دارد افزود: در طرح فروش فوق العاده جاری برای خودروی کوییک اتوماتیک، محدودیت پلاك فعال حذف و برای متقاضیانی كه طی 18 ماه گذشته از شركت های خودروسازی خرید نداشته اند، تا تكمیل ظرفیت امكان ثبت نام خودرو فراهم است و متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://sale.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرایند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.

 

یادآور می شود که قیمت کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک 277 میلیون و 872 هزار تومان، و کوییک.آر پلاس اتوماتیک 287 میلیون و 946 هزار تومان است.

 

!
!
!