دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۳
تولید قطعات پرسی خودروهای سهند و P90 در پارس خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
مدیرعامل این شرکت خبر داد:

تولید قطعات پرسی خودروهای سهند و P90 در پارس خودرو

در آینده نزدیک، قطعات پرسی خودروهای سهند و P90 در سالن پرس پارس خودرو تولید خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، در مراسمی با حضور مدیران دو شرکت پارس خوردو و زامیاد همکاری در پروژه ساخت قطعات پرسی خودروها، در سالن پرس شرکت پارس خودرو شروع شد.

در این مراسم که با حضور مدیران ارشد دو شرکت برگزار شد، محمد حسین ترابی مدیرعامل پارس خودرو، با تشکر و قدردانی از همکارانی که در این پروژه فعال بودند، گفت: تعریف چنین پروژه هایی برای مدیریت هزینه و استفاده از پتانسیل های موجود در جهت منافع سهام داران است.

وی افزود: در آینده نیز پروژه هایی چون سهند و p90 به تکمیل خط تولید این سالن می انجامد و استفاده از تمام ظرفیت های این سالن که از بی نظیرترین سالن های پرس موجود در کشور است را تحقق می بخشد.

مدیرعامل پارس خودرو به بدعهدی شرکت های خارجی اشاره کرد و گفت: صنعت خودروسازی کشور، امید و اتکاء خود را بر توانایی های داخلی گذاشته است و این سالن پرس، نقطه شروعی خواهد بود برای ارائه محصولات با کیفیت و رسیدن به اهدافی که توسط سیاستگذاران کشور پایه ریزی شده است.

ترابی، سالن پرس را زیربنای هر زنجیره تولید خودروسازی دانست و خاطرنشان کرد: گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد از تمام ظرفیت های موجود در شرکت های گروه استفاده کند و توسعه و راه اندازی کامل سالن پرس پارس خودرو نیز بر همین اساس مورد توجه قرار گرفته است و امیدواریم رسالت پارس خودرو را در صنعت خودروسازی کشور به نحو احسن انجام دهیم.

!
!
!