جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۳
دیگنیتی پرایم در بورس کالا عرضه می شود
۱۳:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
30 شهریورماه جاری؛

دیگنیتی پرایم در بورس کالا عرضه می شود

دیگنیتی پرایم برای دومین بار در روز چهارشنبه 30 شهریورماه جاری در بورس کالا عرضه خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو،قیمت دیگنیتی پرایم مشکی و سفید در این نوبت فروش در بورس کالا، هشت میلیارد و 215 میلیون ریال تعیین شده است.

در این طرح هر کدملی تنها می‌تواند برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش کند و صرفا برای یک دستگاه خودرو مجوز سفارش گذاری دارد از همین رو صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

در این روش عرضه حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هرشکل و صورتی که باشد، از متقاضی سلب و اسقاط شده است و هرگونه واگذاری مغایر این قید معتبر نمی‌باشد.

خریداران ملزم به واریز وجه هزینه های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه های 9درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، سایر هزینه‌ها هستند.

همچنین متقاضیان پس از قطعیت خرید در بورس کالا و واریز وجه کامل، می بایست ظرف ده روز نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهمن موتور به عامل محل تحویل (انتخاب شده در هنگام عرضه) اقدام نمایند و مسئولیت تاخیر از این محل بر عهده خریدار بوده و فروشنده مسئولیتی در این موارد ندارد. بدیهی است زمان تحویل خودرو به همین نسبت تغییر خواهد کرد. در این صورت بروز تاخیر در تحویل، موجب تعلق سود مشارکت و جریمه دیرکرد نخواهد شد.

!
!
!