جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۶:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۳
رویداد فناورانه خودروهای آینده (2) برگزار می شود
۱۶:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
25 و 26 مهرماه سال جاری؛

رویداد فناورانه خودروهای آینده (2) برگزار می شود

مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا با همکاری گروه خودرویی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد فناورانه خودروهای آینده (2) را با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان و توانمند صنعت خودرو برگزار می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، "رویداد فناورانه خودروهای آینده (۲)" برای رفع نیازهای فناورانه در زمینه «خودروهای برقی، هیبریدی و متصل» و «زیرساخت‌ها و تجهیزات آزمون خودروها» برنامه‌ریزی شده است. رویدادی که در آن، نیازهای فناورانه مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا ارائه می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان توانمندی‌های دانشی و تخصصی خود را برای رفع آنها عرضه می‌کنند.

در این رویداد در خصوص موضوعاتی همچون «طراحی و ساخت خودروهای برقی و هیبریدی ارزان قیمت»، «طراحی و ساخت قطعات و ماژول‌های خوردوهای برقی و هیبریدی»، «طراحی و ساخت سیستم‌های پیشرفته کمک راننده»، «توسعه فناوری‌های خودروهای متصل، زیرساخت و اجزا»، «طراحی تجهیزات و زیرساخت‌های آزمون خودرو» و «ایستگاه‌های شارژ خودروها و موتورسیکلت‌های برقی» مطرح و درباره آنها تبادل نظر می‌شود.

زمان برگزاری، 25 و 26 مهرماه 1401در محل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا است و مهلت ثبت‌نام شرکت‌های دانش‌بنیان جهت مشارکت در این رویداد، تا روز شنبه 16 مهرماه بوده و از طریق آدرس اینترنتی www.airicsaipa.com/register، امکان‌پذیر است.

!
!
!