یكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
اعلام طرح ثبت‌ نام نقدی کامیون شیلر
۱۰:۰۱ | ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اعلام طرح ثبت‌ نام نقدی کامیون شیلر

گروه بهمن از ثبت‌ نام نقدی کامیون شیلر شش تن خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، در این طرح فروش نقدی، کامیون شیلر شش تن با قیمت قطعی و به تعداد محدود به صورت آنلاین از روز دوشنبه مورخ 25 مهر ماه جاری ساعت 10 صبح تا ساعت 16 همان روز یا تکمیل ظرفیت از طریق http://Bahman.iranecar.com انجام خواهد شد.

قیمت فروش نقدی این محصول 930 میلیون تومان اعلام شده است. با قیمت اعلام شده از سوی بهمن دیزل، شیلر ارزان‌ترین کامیون و خودروی تجاری بازار خواهد بود.

این قیمت شامل مجموع هزینه هوشمندسازی کارت خودرو، پست و خدمات، شماره گذاری، بیمه شخص ثالث، مالیات و عوارض شماره گذاری می‌باشد. گفتنی است موعد تحویل خودروها هفته دوم آذر اعلام شده است.

 

 طرح ثبت‌ نام نقدی کامیون شیلر


لازم به ذکر است نرخ فوق بدون در نظر گرفتن قیمت کاربری است باشد و مبلغ کاربری، بر اساس نوع کاربری انتخاب شده توسط مشتری به مبلغ فوق افزوده خواهد شد و ثبت‌نام کامیون‌های شیلر به همراه کاربری امکان‌پذیر است و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نیست، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده می‌گردد.

بهمن دیزل محصول شیلر را با انواع کاربری اعم از باری چوبی با روکش فلزی، لبه دار بغل بازشو، باری فلزی، مسقف فلزی، مسقف فلزی حمل نوشابه، مسقف چادری، یخچالدار(یونیت تک‌منظوره) عرضه می‌کند.

با توجه به اینکه روش فروش ثبت نام نقدی و با موعد نحویل فوری است، به محض ثبت نام و تشکیل کامل پرونده، خودرو تخصیص می یابد.

متقاضیان ضروری است پیش از اقدام به ثبت نام به دقت شرایط و قوانین این طرح فروش را در صفحه گروه بهمن در پرتال ایرانی کار به آدرس http://Bahman.iranecar.com مطالعه کنند.
 

!
!
!