یكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۲۰:۱۶ | ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
استقبال شورای شهر از افزایش تولید اتوبوس های داخلی
۲۰:۱۶ | ۱۴۰۱/۰۷/۲۷
اجاره خودرو
رئیس شورای شهر تهران مطرح کرد:

استقبال شورای شهر از افزایش تولید اتوبوس های داخلی

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه از ظرفیت تولید کنندگان داخلی در ناوگان حمل و نقل استفاده می کنیم، گفت: از افزایش تولید اتوبوس های داخلی استقبال می کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی چمران، در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری در شهر آفتاب در خصوص استفاده از ظرفیت شرکت های خصوصی در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی گفت: با وجود شرکت هایی همچون گروه بهمن و امکان تولید در کشور، متاسفانه بیش از یک دهه است که شهرداری تهران در راستای توسعه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی هیچ محصولی از شرکت های تولید کننده خریداری نکرده است.

وی با بیان اینکه میزان نیاز برای خرید اتوبوس شهری بیش از ظرفیت تولید شرکت های داخلی است؛ بیان کرد: در این مساله حتی بخش خصوصی پیشنهاد کرد که تا رسیدن به ظرفیت تولید شرکت های داخلی به تقاضای مورد نیاز واردات صورت بگیرد؛ درحالی که به هیچ عنوان شهرداری و شورای شهر حتی پیشنهاد یا متولی واردات اتوبوس نبوده است‌ و اصرار بر استفاده از ظرفیت تولید کشور را داریم.

رییس شورای شهر با استقبال از وجود تنوع در ارایه کاربری‌های مربوط به خدمات شهری در غرفه بهمن گفت: موجب خرسندی است که در کشور همچین ظرفیتی وجود دارد.

چمران با بیان اینکه اگر شرکت های داخلی بتوانند نیاز داخل در موضوع بحث اتوبوس شهری را تامین کنند هیچ اصراری به واردات نداریم؛ گفت: چنانچه شرکت های داخلی بتوانند تا پایان سال جاری حدود دو هزار دستگاه اتوبوس را تامین کنند، قطعا استقبال خواهیم کرد‌.

گروه بهمن محصولات خود را در حوزه خودروهای تجاری و خدمات شهری در بازه زمانی 27 تا 30 مهر ماه جاری در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری در شهرآفتاب به علاقمندان معرفی می کند. ون باری اینرودز، مینی بوس پگاسوس، فورس 8.5 تن، امپاور و کشنده 460 از جمله خودروهای تجاری و باری هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.

همچنین؛ در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول دارد و کاربری هایی همچون آتش نشانی، حمل زباله و ایزوله و اتوبوس CITY12 در معرض دید قرار گرفت.

بهمن در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برای علاقمندان به موتورسیکلت نیز محصول دارد و دوست داران موتور سیکلت و موتورهای چهار چرخ می توانند این محصولات را در نمایشگاه مشاهده کنند.

!
!
!