یكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۷:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
 افزایش سرویس دهی مترو در روز ۱۳ آبان
۱۷:۰۵ | ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
اجاره خودرو

افزایش سرویس دهی مترو در روز ۱۳ آبان

سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، متروی تهران آماده ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی است.

به گزارش پرشین خودرو، حامد عباسی نامی ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی افزود: متروی تهران از ابتدا تا پایان مراسم در روز جمعه ۱۳ آبان ماه، با حداکثر ظرفیت آماده ارائه خدمات به شرکت کنندگان در راهپیمایی است.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه طالقانی در خط یک متروی تهران به عنوان ایستگاه مجاور در مسیر مراسم روز ۱۳ آبان قرار دارد افزود: به منظور تسهیل در تردد شرکت‌کنندگان در این اجتماع مردمی، سرفاصله حرکت قطارها در خط یک از ۷ به ۵ دقیقه کاهش می یابد.

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، همچنین از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خط سه از ۱۰ به ۷ دقیقه خبر داد و تصریح کرد: در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق العاده نیز اقدام خواهد شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نامی با بیان اینکه مسیر راهپیمایی تا دانشگاه تهران محل برگزاری نماز جمعه ادامه دارد، گفت: شهروندان و شرکت کنندگان در نماز جمعه می‌توانند پس از پایان مراسم از ایستگاه انقلاب اسلامی در خط چهار برای سفر به مقاصد خود استفاده کنند.

برچسب ها:
سرویس دهی مترو
!
!
!