یكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۲۵ | ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
درخواست برای جذب دانشجوهای نخبه و فارغ التحصیلان
۱۸:۲۵ | ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مطرح کرد:

درخواست برای جذب دانشجوهای نخبه و فارغ التحصیلان

نشست مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با اعضای هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با هدف تعامل و ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، نشست صنعت و دانشگاه با حضور محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، حسن کریمی رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تعدادی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا، استادان و اعضای هیات علمی این دانشگاه در خصوص شرایط همکاری های مشترک برگزار شد.

در این نشست مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا گفت: دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی یکی از برترین دانشگاه های صنعتی کشور است که از زیرساخت های قابل قبولی در زمینه آموزشی، پژوهشی و آزمایشگاهی بهره مند است.

وی افزود: در این دانشگاه ظرفیت و توان قابل قبولی جهت ایجاد کارگروه های بهبود کیفیت و طراحی مهندسی وجود دارد و شرایط همکاری دوجانبه مهیا است.

تیموری گفت: پروژه ها و نیازهای زیادی در صنعت خودرو وجود دارد که امیدواریم با حضور نخبه های دانشگاهی نیاز صنعت و جامعه برطرف شود.

وی از درخواست گروه سایپا در راستای جذب دانشجوهای نخبه و فارغ التحصیلان این دانشگاه در گروه سایپا خبرداد و گفت: امیدواریم این ارتباط دوسویه صنعت و دانشگاه بیش از پیش موجب جذب نخبگان و ارتقاء سطح صنعت خودرو در کشور شود.

تیموری در پایان خاطرنشان کرد: در طول 10 سال گذشته در گروه سایپا در بخش های مهندسی، کیفیت، تولید و فرایندها، جذب نیروهای متخصص دانشگاهی انجام نشده و در تلاش هستیم با همکاری دوجانبه با دانشگاه و ایجاد بستر لازم برای حضور استادان و دانشجویان، زمینه تعاملات سازنده و کاربردی جهت رفع ایرادات و مشکلات صنعت خودرو فراهم شود.

!
!
!