سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۱۵ | ۱۳۹۳/۰۸/۱۷
آشفته بازار قطعات تقلبی خودرو
۱۱:۱۵ | ۱۳۹۳/۰۸/۱۷
اجاره خودرو

آشفته بازار قطعات تقلبی خودرو

پرشین خودرو: توزیع قطعات تقلبی خودرو با برندهای معتبر، همچنان در بازار یکه تازی می کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، تعدادی از فروشندگان لوازم خودرو در خیابان ناصرخسرو در خصوص توزیع قطعات تقلبی و بی کیفیت چینی در بازار گفتند جعبه قطعات، در حاشیه بازار تولید و با استفاده از دستگاه های لیزر برچسب زده می شود.

یکی از فروشندگان در خصوص وجود قطعات تقلبی در بازار گفت: توزیع اینگونه قطعات در بازار بیداد می کند.

عده ای از فروشندگان قطعات لوازم یدکی هم وجود اینگونه قطعات تقلبی و بی کیفیت را در مغازه شان منکر بودند و عنوان می کردند قطعات آنان اصل و اورجینال است.

یکی از افرادی که در کار زدن برند اصلی روی قطعات بی کیفیت بود، گفت: بلبرینگ بی کیفیت را از ما شش هزار تومان می خرند و به قیمت 18 هزار تومان با برچسب تقلبی به فروش می رسانند.

فروشنده ای می گفت: جنس فله ای که وارد گمرک و سپس وارد بازار می شود آیا واردکننده آن مشخص نیست آیا از وی پرسیده اند این قطعات فله ای با چه برند و یا در چه جعبه ای توزیع خواهد شد.

تعمیرکاران خودرو در حوالی میدان قزوین نیز عنوان کردند از این کارها زیاد انجام می شود قطعه بی کیفیت را در داخل جعبه با برند اصلی می گذارند و به فروش می رسانند.

یکی از تعمیرکاران گفت: جنس تقلبی در بازار فراوان است و اعتمادی به قطعات نیست، زیرا قطعه روی خودرو بسته می شود و در زمان کوتاهی خراب می شود.

خریداری گفت: لوازم یدکی را به نام اورجینال با چند برابر قیمت می خریم، اما اصلی نیست.

فروشنده دیگری نیز گفت: جنس بی کیفیت را معمولا با کارتن اصلی اما به نام طرح در بازار عرضه می کنند و می گویند این مشابه قطعه اصلی است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بازارقطعهخودرو
نظر بینندگان
!
!
!