یكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۹:۰۷ | ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
احتمال افزایش فراخوان خودرو در آمریکا
۱۹:۰۷ | ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
اجاره خودرو

احتمال افزایش فراخوان خودرو در آمریکا

پرشین خودرو: اداره ایمنی آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد موج جدید فراخوان خودروها در این کشور ممکن است به فراخوان های بیشتری در سال جدید میلادی منجر شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، مارک روزکیند رئیس اداره امنیت ترافیک ملی بزرگراه ها در آمریکا علام کرد مشکلات مرتبط با کیسه های هوا و احتراق در سال گذشته سبب افزایش شمار فراخوان خودروها شده بود.

در حالی که اداره ایمنی خودروها در سال حدود 45 هزار شکایت از سوی مشتریان دریافت می کند، روزکیند تخمین زد شمار شکایت در سال 2014 حدود 75 هزار مورد بوده باشد.

او در نخستین کنفرانس خبری خود از زمان تکیه زدن بر این سمت در اواسط ماه دسامبر گفت:« انتظار دارم شاهد افزایش میزان فراخوان ها باشیم.»

اداره امنیت ترافیک ملی بزرگراه ها در آمریکا به کند عمل کردن در جلوگیری از خطرات در زمینه نقص کیسه های هوای شرکت تاکاتا کورپ و مشکل احتراق خودروهای جنرال موتورز متهم است. روزکیند در این باره گفت باید سرعت خود را در زمینه تشخیص نقص ها افزایش دهیم. آژانس زیر نظر او در حال حاضر به سبب بر طرف نکردن نگرانی ها در زمینه نقص خودروها تحت فشار و انتقادهای شدید قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نقص فنی خودروها سبب شده است شرکت های هوندا، تویوتا و دیگر شرکت های خودروسازی در سال 2014 فراخوان دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!