چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
خداحافظی با سی ان جی 450 تومانی
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
اجاره خودرو

خداحافظی با سی ان جی 450 تومانی

پرشین خودرو: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با صدور اطلاعیه اعلام کرد: از ابتدای اسفند ماه سی ان جی براساس کیلوگرم و به قیمت 600 تومان در هر کیلو عرضه می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیریت طرح احداث جایگاه سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای، همه پیمانکاران و جایگاه‌دران را موظف به تغییر واحد شمارشگر توزیع کننده های سی ان جی در جایگاه‌های خود از "مترمکعب به کیلوگرم" کرده است.

در این اطلاعیه هدف ازاین اقدام یکسان سازی "واحد فروش" سی ان جی در جایگاههای عرضه، اعلام و جایگاهداران موظف شده اند که از ابتدای اسفندماه امسال،گازطبیعی فشرده را تنها با واحد فروش" کیلوگرم" به مشتریان عرضه کنند.

دراطلاعیه مدیریت طرح احداث جایگاههای سی ان جی، همچنین آمده است: پیش ازاین، واحد فروش سی ان جی درجایگاه‌ها با توجه به نوع تجهیز مورد استفاده در آن برمبنای مترمکعب یا کیلوگرم بود که این مهم با تغییر نرخ قیمت ظاهری تحویل سی ان جی به مشتری، در برخی موارد با اعتراض مشتری همراه شده بود.

برپایه این اطلاعیه، از ابتدای اسفندماه امسال اندازه گیری فروش گاز طبیعی فشرده در جایگاه‌ها، بر حسب کیلوگرم خواهد بود و هیچ تغییری در نرخ فروش گازبها ایجاد نخواهد شد.

برپایه ابلاغیه اداره بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، از ابتدای امسال، نرخ فروش سی ان جی بر حسب کیلوگرم، 600 تومان و قیمت هر متر مکعب سی ان جی نیز 450 تومان نرخ گزاری شده بود.

به گزارش فارس، براین اساس باید گفت پس از خداحافظی بابنزین 400 تومانی از ابتدای بهمن ماه از اسفند ماه نیز با نرخ 450 تومانی سی ان جی باید خداحافظی کنیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سی ان جیقیمت
!
!
!