سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۲۳ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
تمهیدات ترافیکی ۲۲ بهمن
۱۵:۲۳ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
اجاره خودرو

تمهیدات ترافیکی ۲۲ بهمن

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ۲۲ بهمن را تشریح کرده و گفت: آمادگی صددرصدی پلیس راهور محقق شده و پایانه غرب از ساعت ۲۱ سه‌شنبه ۲۱ بهمن تعطیل خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در تشریح تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای ایام‌الله 22 بهمن اظهار داشت: پلیس راهور تهران بزرگ برای برپایی هرچه باشکوهتر راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن تمهیدات ترافیکی را از سه‌شنبه 21 بهمن به اجرا درخواهد آورد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات را به صورت ذیل اعلام کرد:

1- میدان آزادی، خیابان آزادی، خیابان انقلاب، بخشی از خیابان دماوند تا راست‌گردهای بزرگراه امام علی.

2- بزرگراه سعیدی تا میدان فخر

3- بزرگراه محمدعلی جناح تا پل‌های شیخ فضل‌الله نوری

4- بزرگراه یادگار تا پل شیخ فضل‌الله نوری

5- از میدان توحید تا تقاطع انقلاب

6- خیابان ولی‌عصر از میدان ولی‌عصر تا تقاطع انقلاب

7- تمام خیابان‌های ضلع جنوب انقلاب و آزادی از جمهوری اسلامی به بالا

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: ما در این مسیرها محدودیت توقف را اعمال خواهیم کرد؛ از ساعت 23 روز سه‌شنبه 21 بهمن قصد ممنوعیت تردد را در خیابان‌های موجود در این محدوده اعلام خواهیم کرد و اگر وسیله نقلیه‌ای در حاشیه این مسیرها پارک شده باشد به وسیله جرثقیل جابه‌جا می‌شود اما به پارکینگ نمی‌رود بلکه به معابر اطراف هدایت می‌شود و شماره خودرو به مرکز پیام و 110 اعلام می‌شود.

سرهنگ حسینی ادامه داد: اگر شهروندی بعد از ساعت 23 سه‌شنبه 21 بهمن‌ماه به بعد با نبود خودروی خود در این مسیرها مواجه شد با شماره 110 یا 63951460 و 66926666 تماس بگیرد تا از محل انتقال خودروی خود باخبر شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان این مطلب که از ساعت 6 صبح روز 22 بهمن در تمام مسیرهای مذکور بحث ممنوعیت تردد را خواهیم داشت، تصریح کرد: این ممنوعیت تردد شامل کلیه وسائل نقلیه سبک و سنگین و موتورسیکلت خواهد بود.

وی به تعاملات با سایر دستگاه‌ها برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به راهپیمایان اشاره کرد و گفت: مترو به صورت پررنگ و با ظرفیتی بیش از ظرفیت روزهای عادی در مسیر راهپیمایی سرویس‌دهی می‌کند.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی به تاکسیرانی پرداخت افزود: تاکسیرانی نیز در این روز در نقاطی که به عنوان پارکینگ برای خودروهای شخصی و موتورسیکلت تعیین شده حضور خواهد داشت و 500 دستگاه ون در میدان صادقیه، بزرگراه یادگار، میدان توحید و ولی‌عصر مستقر خواهند شد تا مردم را به مسیر راهپیمایی در طول خیابان انقلاب و میدان آزادی برسانند.

وی ادامه داد: اتوبوسرانی نیز با کلیه ظرفیت در بحث جابه‌جایی مسافران تلاش خواهد کرد لذا از همه شهروندان تقاضا می‌شود حدالامکان از خودروی عمومی استفاده کنند.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: پایانه غرب از ساعت 21 روز سه‌شنبه تعطیل است و شهروندانی که قصد سفر دارند باید قبل از ساعت 20 خود را به این ترمینال برسانند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به مسافرانی که روز 22 بهمن از طریق فرودگاه وارد تهران می‌شوند اشاره کرد و گفت: تنها مسیر برای خروج از فرودگاه از تهران معراج، بزرگراه سعیدی، شمال به جنوب و در نهایت میدان فتح است.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی به شهروندان توصیه کرد که همکاری لازم را برای پارک خودروهای شخصی در پارکینگ‌های تعیین شده داشته باشند و موتورسیکلت‌سوران نیز وارد جمعیت نشوند تا مراسم هرچه بهتر با نظم و انضباط و هدایت و نظارت برگزار شود.

به گزارش فارس، سرهنگ حسینی به توان صددرصدی پلیس راهور اعم از انسانی و لجستیک در مراسم یوم‌الله 22 بهمن اشاره و خاطرنشان کرد: از بالگرد نیز برای رصد و پایش و نظارت استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: پایان طرح ممنوعیت تردد خودروها همزمان با پایان راهپیمایی و پایان سخنرانی مراسم است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!