چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
شرایط برای آزاد‌سازی قیمت بنزین مناسب است
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی سوخت:

شرایط برای آزاد‌سازی قیمت بنزین مناسب است

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی سوخت با بیان این‌که با توجه به کاهش قیمت بنزین در بازار خلیج فارس شرایط برای آزاد سازی قیمت بنزین مناسب است، گفت: از واقعی شدن قیمت حامل‌های انرژی حمایت می‌کنیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، نصرت‌الله سیفی با تاکید بر این‌که آزاد‌سازی قیمت کلیه‌ی حامل‌های انرژی ضرورت دارد، اظهار کرد: با توجه به نزدیک‌شدن قیمت بنزین براساس فوب خلیج فارس به قیمت بنزین در داخل کشور احتمال آزاد‌سازی قیمت بنزین در سال 1394 در قالب فاز سوم قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها وجود دارد که البته در این زمینه از تصمیم دولت بی اطلاع هستم.

وی با بیان این‌که پیشنهاد ما این است که تا جایی که می‌توانیم به سمت اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها و رسیدن به 90 درصد قیمت فوب خلیج‌فارس حرکت کنیم، اضافه کرد: در شرایط فعلی وضعیت برخی حامل‌ها برای اجرای این قانون مناسب است که در بین این حامل‌ها بنزین وضعیت مناسب‌تری دارد و تاثیر کمتری بر روی هزینه خانوار خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی سوخت ادامه داد: اکنون قیمت گاز در داخل کشور با فوب خلیج‌فارس فاصله زیادی دارد و در شرایط فعلی به نظر نمی‌رسد که آزاد سازی در مورد قیمت گاز صورت گیرد البته این در حالی است که بنا بر قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها تا سال 94 قیمت کلیه حامل‌های انرژی در داخل کشور باید به 90 درصد فوب خلیج فارس می‌رسید.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد: از اجرای کامل قانون هدفمند‌سازی یارانه‌هاحمایت می‌کنیم، زیرا اقتصاد در جای خودش می‌افتد اما باید واقعیت‌های اجتماع و وضعیت صنایع را در نظر گرفت.

اجاره ماشین عروس
!
!
!