جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
انتشار جزئیات McLaren 675LT
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
اجاره خودرو

انتشار جزئیات McLaren 675LT

پرشین خودرو: برند بریتانیایی از یک محصول سوپراسپرت دیگر در نمایشگاه خودرو ژنو 2015 رونمایی خواهد کرد که البته مخصوص مسابقه و تراک خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، برند بریتانیایی مک لارن جزئیات بیشتری از خودرو ۶۷۵LT پیش از رونمایی رسمی‌در نمایشگاه خودرو ژنو را در اختیار اصحاب رسانه قرار داد.

این خودر که بر اساس معماری سوپرخودرو ۶۵۰S طراحی شده است دارای نام ۶۷۵LT است که بر اساس استاندارد معروف Long Tail این شرکت نقش گرفته است که بدین ترتیب نسبت به نسخه استاندارد دارای ۴۰ درصد سیستم تعلیق بهبود یافته تر به لطف بهره گیری از سیستم آئرودینامیک جدید است که به آن بالهای عقبی فعال و پویا نیز افزوده شده است.

در زیر هود این خودرو شاهد یک موتور ۳٫۸ لیتری توربودوگانه V8 هستیم که دارای قدرت پیشرانه ۵۱۶ پوند بر فوت است و مک لارن ادعا کرده است که این سیستم می‌تواند تا نیروی گشتاور ۴۴۳ پوند بر فوت را در نخستین تعویض دنده به کنترل خود درآورد تا بدین ترتیب شاهد دور موتور ۵۵۰۰ تا ۶۵۰۰ دور در دقیقه نیز باشیم.

اگزوزهای جدید و بسیار سبک وزن تیتانیومی‌یک راهکار فوق العاده برای کم کردن چند پوند از وزن خودرو است که بدین ترتیب کاهش وزن را به صورت یک جزء بسیار مهم در طراحی این خودرو قرار داده است که البته سایر راهکارهای کاهش وزن خودرو در یک کنفرانس رسمی‌از سوی مک لارن در ژنو سوئیس اعلام خواهد شد.

به گزارش خودروسازی، به هر حال مدل ۶۷۵LT یک خودرو مخصوص تراک و مسابقه از نسخه استاندارد ۶۵۰S کوپه و اسپایدر است که البته تنها در نسخه کوپه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

جزئیات کامل در هنگام رونمایی رسمی‌از این خودرو در ۳ شنبه در ۳ ماه مارچ در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۵ اعلام خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مک لارن
نظر بینندگان
!
!
!