جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت خودروهای داخلی
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اجاره خودرو
دبیر انجمن خودروسازان خبر داد:

درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت خودروهای داخلی

پرشین خودرو: دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: با توجه به افزایش عوارض دولتی و هزینه‌های تولید از ابتدای سال آینده قیمت خودروهای داخلی باید افزایش یابد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، احمد نعمت‌بخش، با بیان این مطلب اظهار کرد: خودروسازان خواهان افزایش قیمت خودروهای داخلی در سال آینده هستند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال آینده برخی عوارض دولتی از جمله عوارض شماره‌گذاری، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده افزایش می‌یابد، خاطرنشان کرد: علاوه بر هزینه‌های دولتی که از سوی خودروسازان به دولت پرداخت می‌شود هزینه‌های تولید خودرو نیز افزایش می‌یابد.

دبیر انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: از ابتدای سال آینده میزان حقوق و دستمزد افزایش خواهد یافت. علاوه بر آن به طور سنتی در سال جدید شاهد افزایش قیمت مواد اولیه خواهیم بود.

وی افزود: بنابراین رشد هزینه‌های دولتی و غیردولتی صنعت خودرو افزایش هزینه‌های تولید و قیمت تمام شده تولید خودروهای داخلی را به دنبال خواهد داشت و به دنبال آن قیمت خودروها هم باید افزایش یابد.

نعمت‌بخش با بیان اینکه در این زمینه خودروسازان درخواست خود را برای افزایش قیمت ارائه خواهند کرد، تصریح کرد: قیمت خودروهای داخلی باید به‌گونه‌ای تعیین شود که خودروسازان بتوانند به حوزه‌های اصلی چون تحقیق و توسعه و افزایش تنوع محصولات تولیدی بپردازند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!