سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۵۳ | ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
فعالیت ۶۰۰ آژانس غیر مجاز در تهران
۱۰:۵۳ | ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
اجاره خودرو

فعالیت ۶۰۰ آژانس غیر مجاز در تهران

پرشین خودرو: رییس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه گفت: اتحادیه از ۲ سال پیش تا به امروز در خواست افزایش نرخ کرایه را نداده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سید حسن هاشمی تیرآبادی در خصوص آخرین وضعیت این اتحادیه، گفت: اتحادیه هم اکنون ۱۷۰۰ واحد را تحت نظارت دارد و براساس قوانین اتحادیه تلاش داریم اقدامات لازم را برای بهبود انجام دهیم. البته باید اشاره کرد که ۶۰۰ واحد غیر مجاز نیز در سطح شهر تهران فعال هستند که ما به دنبال برخورد با آنان هستیم.

وی ادامه داد: اتحادیه از ۲ سال پیش تا به امروز نرخ کرایه‌های خود را افزایش نداده است و اگر امروز مسافران با هر گونه افزایش مواجه هستند بدانند که از موسسات غیر مجاز خودرو درخواست کرده‌اند.

هاشمی بیان داشت: تلاش داریم که تمامی خودرو‌ها به سیستم کیلومتر شمار مجهز کنیم چراکه در این صورت درصد تخلفات کاهش خواهد یافت. البته امیدواریم در این زمینه دولت نیز حمایت‌های لازم را انجام دهد.

وی در خصوص پرداخت مالیات برارزش افزوده نیز گفت: در ابتدا اعلام شده بود که اتحادیه باید مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت کند اما با شکایتی که اتحادیه داشته است برخی اعلام کردند که مالیات برارزش افزوده به این صنف تعلق نمی‌گیرد. با این همه هنوز نتیجه نهایی به ما اعلام نشده است.

وی با اعلام شماره تلفن ۷۳۳۵ نیز گفت: مردم می‌توانند تمامی شکایات خود را از طریق این شماره به ما اطلاع دهند و ما نیز سریعا پیگیری خواهیم کرد.

هاشمی به اجاره ماشین‌های گران قیمت در برخی از آژانس‌ها اشاره کرد و گفت: معمولا این خودرو‌ها متعلق با آژانس نیست و صاحب خودرو با همکاری آژانس برخی اقدامات را انجام می‌دهد. البته مواردی هم مشاهده شده است که شرکت‌هایی بالغ بر ۲۰ خودرو خارجی در اختیار دارند و آن‌ها را براساس توافق‌های میان دو طرف اجاره می‌دهند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آژانس
نظر بینندگان
!
!
!