دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
بازدید معاون روحانی از سایپا به تعویق افتاد
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اجاره خودرو

بازدید معاون روحانی از سایپا به تعویق افتاد

پرشین خودرو: بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از شرکت سایپا به هفته آینده موکول شود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تسنیم، صنعت خودرو چند سالی است که با مشکلات متعددی روبه رو است البته نارضایتی مردم در کیفیت و قیمت محصولات هم باعث شده تا خرید و فروش خودرو در سطح بازار کاهش پیدا کند. به همین منظور مسئولین کشور هم بر آن شده اند تا با اتخاذ تصمیم هایی وضعیت این صنعت را بهبود بخشند.

برای تحقق این موضوع و بررسی وضعیت صنعت خودرو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هفته گذشته سری به بزرگترین شرکت خودروسازی کشور زد و از نزدیک با خطوط تولید آن آشنا شد. البته نوبخت در جریان بازدید خود از ایران خودرو خبری‌های خوشی هم برای خودروسازان و سایر تولیدکنندگان کشور برای تأمین نقدینگی داد. بنا برگفته نوبخت دولت تا پایان امسال حدود 200 میلیارد تومان به بخش تولید کشور از جمله خودروسازان پرداخت می کند. همچنین امسال 20 درصد تسهیلات بانکی 700 هزار میلیارد تومانی برای خرید محصولات داخلی اختصاص خواهد یافت.

براساس برنامه ریزی‌ها این هفته نیز قرار بود نوبخت سری به سایپا دومین شرکت خودروسازی کشور بزند و با مسئولان این شرکت هم جلسه ای را برای رفع مشکلات خودروسازان برگزار کند اما گویا برنامه های مختلف باعث شده تا بازدید نوبخت از این شرکت به هفته آینده موکول شود.

حال باید دید نوبخت در بازدید از این شرکت چه خبرهای خوشی برای صنعت خودروسازی دارد، صنعتی که بنا به اذعان نعمت زاده در نامه به رئیس جمهور، صورت‌های مالی زیان انباشته معادل 4200 میلیارد تومانی دارد و به دلیل بحران نقدینگی، در معرض توقف است و موجودی انبار محصول خودروسازان به متجاوز از 100.000 خودرو کف کارخانه رسیده است.

برچسب ها:
دولت
نظر بینندگان
وحید
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اگر سایپاقیمت هاشو مثل ایران خودرو پایین نیاره معاون رییس جمهور نباید به دیدارشون بره.این بازدید از آقای نوبخت بعیده.
!
!
!