سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
آمادگی ایران برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی سنگال
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
اجاره خودرو
در دیدار با وزیر صنایع و معادن سنگال مطرح شد

آمادگی ایران برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی سنگال

پرشین خودرو:«مهدی آقاجعفری» مدیر کل آفریقای وزارت امور خارجه روز چهارشنبه در ادامه دیدار با مقام های سنگال، با «علی اینجای» وزیر صنایع و معادن این کشور دیدار و آمادگی ایران را برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی سنگال اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در این دیدار مدیر کل آفریقا ضمن تشریح دستاوردها و توانمندی های کشورمان در زمینه صنعت و معدن،گفت: ایران آماده توسعه و گسترش همکاریها در حوزه‌های صنعتی و فناوری و معدن با سنگال است.
آقاجعفری با اشاره به فرسودگی ناوگان تاکسیرانی سنگال و فعالیت شرکت سنیران اتو در این کشور، آمادگی سنیران جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی سنگال را مورد تاکید قرار داد.
وی همچنین پیام دعوت وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان را به همتای سنگالی تسلیم کرد.
علی اینجای وزیر صنایع و معادن سنگال در این دیدار با تشکر از دعوت همتای ایرانی، به موفقیت شرکت «سنیران» اشاره و علاقه مندی کشورش را برای توسعه همکاری ها در حوزه های صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد.
همچنین وی تمایل خود را برای سفر به کشورمان و دیدار با همتای خود و نیز بازدید از توانمندیها و دستاوردهای حوزه صنعتی و فناوری ایران را ابراز کرد.
وزیر صنایع و معادن سنگال همچنین با استقبال از پیشنهاد نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشورش توسط شرکت سنیران اتو اظهار امیدواری کرد توافق‌های لازم در این زمینه در سفرش به تهران نهایی شود.
سنیران اتو شرکت مشترک ایران خودرو و سنگال است که با تولید محصولات این شرکت دارای یک دهه حضور در سنگال است.
ایرنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!