یكشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
سایپا مدافع حقوق قطعه سازان است
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

سایپا مدافع حقوق قطعه سازان است

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه ریزی برای تشكیل كمیته تعامل با انجمن قطعه سازان در این گروه خبر داد و گفت: وجود ارتباط دائمی میان شركت های قطعه سازی و خودروسازان با هدف ساختارسازی برای رفع موانع اجرایی ضروری است.

به گزارش «پرشین خودرو»، نعمت الله پوستین دوز در نشست ماهیانه با اعضای هیات مدیره و مدیران عامل انجمن قطعه سازان اظهار داشت: با هدف گسترش عرصه تصمیم گیری در صنعت خودرو باید از ظرفیت های موجود در خودروسازی و قطعه سازی و انجمن های خودرویی بیش از پیش بهره برداری شود.

وی افزود: گروه خودروسازی سایپا برای رفع موانع و مشكلات صنعت خودرو برنامه ریزی های گسترده ای با هدف ایجاد هماهنگی و اتحاد میان خودروسازان و قطعه سازان انجام داده و در این راه خود را مدافع حقوق قطعه سازان می داند.

وی تاكید كرد: مهم ترین راهكار برای عملیاتی كردن طرح ها و افزایش شتاب در روند بازنگری روابط محور قرار دادن تحقیق و توسعه و نوآوری است.

پوستین دوز تفویض اختیارات در حوزه های طراحی مهندسی به قطعه سازان را ضروری دانست و گفت: افزایش سرعت طراحی مهندسی در قطعه سازان منجر به ارتقا توان انعطاف پذیری آنان خواهد شد.

وی عمل به تعهدات را یكی از مهم ترین نیازهای گسترش اتحاد میان خودروسازان و قطعه سازان دانست و گفت: اقتضایی كردن قراردادها بر حسب گرید بندی، تحویل به موقع تولیدات و وجود ارتباط دائمی با انجمن قطعه سازان موجب گسترش روابط خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: ایجاد تحول در قیمت گذاری و گسترش منابع جدید در زنجیره تامین تحت نظارت انجمن قطعه سازان موجب ارتقا كیفیت محصولات تولیدی است.

پوستین دوز تعامل با سیاست گذاران و قانون گذاران حوزه های صنعت را منجر به انسجام در برنامه ها دانست و گفت: گسترش ارتباطات میان خودروسازان و قطعه سازان فعال، تاثیر مستقیمی در ارتقا جایگاه صنعت خودرو خواهد داشت.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خاتمه ابراز امیدواری كرد اقدامات مشاركتی با قطعه سازان گسترش یافته و طرفین بتوانند با انجام اقدامات دو جانبه سطح آگاهی مردم را نسبت به دستاوردهای صنعت خودرو ارتقا دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!