پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
خودروی  الکتریکی که با یکبار شارژ ۶۴۳ کیلومتر را طی می کند
۱۴:۱۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
اجاره خودرو

خودروی الکتریکی که با یکبار شارژ ۶۴۳ کیلومتر را طی می کند

پرشین خودرو:در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی از یک خودروی الکتریکی رونمایی شد که با یکبار شارژ می تواند ۶۴۳ کیلومتر را طی کند و حداکثر سرعت آن نیز ۲۵۹ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تلگراف، شرکت Fisker در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرف از خودرو الکتریکی لوکس Emotion رونمایی کرد.

این خودرو که رقیب تسلا به شمار می رود، ظاهری جالب با درهایی پروانه مانند دارد. البته جذابیت خودرو فقط مربوط به ظاهر آن نیست، بلکه در آن از جدید ترین فناوری های EV استفاده شده است.

همچنینEmotion می تواند با یک بار شارژ مسافت ۶۴۳ کیلومتر را طی کند. حداکثر سرعت آن نیز ۲۵۹ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. عرضه تجاریEmotion از ۲۰۲۰ میلادی و با بهای ۱۲۹ هزار دلار آغاز می شود.

ابعاد و عملکرد خودرو با مدلS تسلا مشابه است. اما در تولید خودروی فیسکر از فیبر کربنی و آلومینیوم بیشتری استفاده شده بنابراین سبک تر از خودروی آمریکایی خواهد بود.

از سوی دیگر این شرکت در همین نمایشگاه از فناوری جدید باتری خشکی رونمایی می کند. این فناوری که در۲۰۲۰ عرضه می شود بهEmotion قدرت می دهد تا با یک بار شارژ مسافت ۵۰۰ مایل را طی کند.

نظر بینندگان
!
!
!