جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۸ | ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
همه پیك موتوری‌ها بیمه می شوند
۱۱:۳۸ | ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
اجاره خودرو

همه پیك موتوری‌ها بیمه می شوند

پرشین خودرو: رییس اتحادیه كشوری وانت بار و پیك موتوری گفت: تمام راكبان پیك موتوری ها در صورت داشتن مدارك لازم بزودی بیمه می شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، علیرضا شاه سیاه افزود: در راستای مذاكره با معاون ستاد حمل و نقل سوخت كشور،این امر تصمیم گیری شد.

وی اظهار داشت: راكبان پیك موتوری ها باید به همراه گواهینامه و سند مالكیت موتور سیكلت خود به اتحادیه مربوطه مراجعه كنند.

وی افزود: رییس اتحادیه های استانی پیك موتوری هم با درج اطلاعات آنان در سایت مربوطه آمار بیمه شدگان را به مدیریت سوخت كشور ارایه خواهد داد.

رییس اتحادیه كشوری وانت بار و پیك موتوری به ایرنا گفت: این افراد تحت بیمه تامین اجتماعی رانندگان درون شهری قرار می گیرند و از تمام مزایای این بیمه شامل درمان و بازنشستگی برخوردار می شوند.

شاه سیاه هزینه بیمه راكبان پیك موتوری ها را بالغ بر 40 هزار تومان عنوان و تصریح كرد: این افراد با مراجعه به این اتحادیه و تحویل مدارك می توانند از تسهیلات این بیمه برخوردار شوند.

وی با بیان اینكه اغلب راكبان پیك موتوری های استان اصفهان فاقد گواهینامه هستند، اضافه كرد: این اتحادیه برای حل این مشكل با پلیس راهور اصفهان مذاكره كرده است كه این افراد خارج از نوبت برای دریافت گواهینامه به آن مركز مراجعه و گواهینامه خود را دریافت كنند.

شاه سیاه اظهارداشت: بیش از 180 پروانه برای ایجاد دفاتر پیك موتوری ها در این استان صادر شده است كه اكنون130 دفتر پیك موتوری مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینكه در زمان حاضر 800 كارت اشتغال برای راكبان پیك موتوری های این استان صادر شده است، افزود: متصدیان پیك موتوری ها اسامی افراد جدید را به این اتحادیه معرفی كنند تا در صورت داشتن تمام مدارك لازم كارت اشتغال برای آنها صادر شود.

رییس اتحادیه كشوری وانت بار و پیك موتوری گفت: اصفهان در زمینه ساماندهی پیك های موتوری در كشور پیشقدم است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پیک موتوری
نظر بینندگان
!
!
!