جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
جنسیس کانسپت Essentia به تعداد محدود تولید خواهد شد
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

جنسیس کانسپت Essentia به تعداد محدود تولید خواهد شد

پرشین خودرو: خودروی کانسپت جنسیس Essentia احتمالا به تعداد محدود تولید خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در اوایل سال جاری و در نمایشگاه بین المللی نیویورک آمریکا، شرکت خودروسازی جنسیس یک طرح مفهومی تحت عنوان Essentia رونمایی کرد و بعد از آن در رویداد Pebble Beach Concours d’Elegance شاهد حضور این خودروی عجیب و مفهومی جنسیس بودیم، اما اخیرا مدیر اجرایی شرکت خودروسازی جنسیس در ایالات محتده آمریکا اعلام کرده است که این خودروی مفهومی در نهایت تولید خواهد شد.

 مدیر اجرایی و همچنین مدیرکل جهانی شرکت خودروسازی جنسیس اعلام کرد: ما به خودروی کانسپت Essentia متعهد هستیم و فکر می‌کنیم که این خودرو می‌تواند خیلی خوب عمل کند. در حال حاضر جزییات این خودرو قابل ارائه نیست، اما تایید می‌کنیم که خودروی Essentia به مرحله تولید خواهد رسید، اما به تعداد محدوده ساخته شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 همانطور که گفتیم، خودروی کانسپت Essentia برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی نیویورک 2018 رونماایی شد و اولین محصول شرکت خودروسازی جنسیس لقب گرفت که دارای سیستم محرک تمام الکتریکی خواهد بود، هرچند در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با مشخصات فنی این اتومبیل ارائه نشده است، اما پیش بینی می شود که شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت اتومبیل حدود 3 ثانیه بوده و از چندین موتور الکتریکی به همراه مجموعه باتری های بزرگ در بخش فنی اتومبیل استفاده شود.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!