شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۲ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
کمک تویوتا به سازندگان خودروهای هیبریدی
۰۹:۲۲ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

کمک تویوتا به سازندگان خودروهای هیبریدی

پرشین خودرو: تویوتا به منظور افزایش تلاش خودروسازان برای تولید خودروهای هیبریدی دوستدار محیط زیست، دسترسی به پتنت و حق اختراع آنها را تا سال ۲۰۳۰ میلادی آزاد کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به افزایش محبوبیت خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست اعم از برقی، الکتریکی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی، بسیاری از شرکت‌های خودروسازی فعال در کشورهای جهان در سال‌های اخیر تصمیم گرفته‌اند که به سمت تولید این دسته از محصولات حرکت کنند.

 

خودرو

 

حالا در تازه‌ترین اخبار منتشر شده در وب سایت tech crunch می‌توان دریافت که شرکت ژاپنی تویوتا در جدیدترین تصمیم و اقدام خود می‌خواهد دسترسی به بالغ بر ۲۴ هزار پتنت و حق اختراع مربوط به خودروهای هیبریدی تولیدی خود را آزاد کرده و باز بگذارد تا شرکت و استارتاپ‌های دیگر نیز بتوانند خودروهای هیبریدی دوستدار محیط زیست جدیدی را طراحی کرده و به مرحله تولید برسانند و بدین ترتیب رقابت در عرصه تولید خودروهای پاک را به بیشترین میزان ممکن برسانند.

معاون اول شرکت تویوتا در این خصوص می‌گوید: ما قصد داریم خود را برای روزهای آینده و ورای فناوری کنونی در صنعت خودروهای برقی و الکتریکی آماده کنیم و این بدان معناست که سایر شرکت‌های فعال در این حوزه نیز باید فعالیت قابل قبول و محصولات به روز و مدرنی را به مرحله تولید برسانند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!