یكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۷:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
محصول تولید داخل بهمن دیزل به زودی معرفی خواهد شد
۱۷:۲۱ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه بهمن:

محصول تولید داخل بهمن دیزل به زودی معرفی خواهد شد

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه بهمن در بازدید از شرکت بهمن دیزل، گفت: با وجود اینکه به دلیل تحریم ها برای توسعه محصولات با مشکلاتی مواجه هستیم، به زودی یک محصول داخلی را در بهمن دیزل ارائه خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، منصور پورزرین در بازدید از شرکت بهمن دیزل در شهر صنعتی البرز با اشاره به اهمیت اشتغال در کشور و لزوم توجه و برنامه ریزی مناسب برای صنعت گفت: تحریم ها بیشترین ضربه را به صنعت کشور وارد کرده است به طوری که در حال حاضر می توان آن را یک مشکل اصلی در تولید به شمار آورد. از این رو برای بی اثر کردن این تحریم ها و گذر از آنها تلاش ویژه ای لازم است تا تولید مجددا رونق یابد و پا برجا بماند.

 وی در این بازدید با تاکید بر این نکته که نباید از شرایط تولید توقع بالایی داشت گفت: هرچند برای توسعه تولید با مشکلاتی همراه هستیم اما امیدواریم تا زیرساخت ها را برای بازسازی این شرکت و افزایش تولیدات آماده کنیم.

 مدیرعامل گروه بهمن در پایان از عرضه محصولی جدید از شرکت بهمن دیزل خبر داد و گفت: در حال تهیه و عرضه یک محصول داخلی در بهمن دیزل هستیم و انشالله به زودی خبرهای خوبی از تولید این محصول جدید اعلام خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!