دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
شهر بدون تصادف فوتی در تعطیلات نوروز
۱۱:۲۷ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
کرمان 2

شهر بدون تصادف فوتی در تعطیلات نوروز

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از اسدآباد به عنوان شهر بدون تصادف فوتی در تعطیلات نوروزی نام برد و گفت: تصادفات جرحی نیز ۵۰ درصد کاهش یافت.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ افشین یاری صبح سه شنبه در جلسه تجزیه و تحلیل طرح نوروزی با تبریک مجدد سال نو و قدردانی از همکاری خوب مسافران نوروزی و مردم، همراهی مسئولان و تلاش شبانه روزی همکاران انتظامی در عرصه برقراری نظم و امنیت، بیان داشت: شهرستان اسدآباد در ایام نوروز از وضعیت مطلوب و بستر امنی برخوردار بود.

وی افزود: این اتفاق در نتیجه الطاف خداوندی، همکاری خوب شهروندان، مسافران نوروزی و همچنین همراهی مسئولان دلسوز و زحمات شبانه روزی پلیس تحقق یافت.

 

تصادف

 

سرهنگ یاری در ادامه با اشاره به زمان اجرای طرح نوروزی در شهرستان اسدآباد و آمار رخدادها و عملکرد رده‌های تابعه در این مدت اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس شهرستان در حوزه انتظامی از ۲۹ اسفند شروع و تا ۱۶ فروردین ادامه داشت.

وی از کاهش چشمگیر تصادفات فوتی و جرحی در این مدت در سطح شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: علاوه بر کاهش ۵۰ درصدی تصادفات جرحی و همچنین تعداد مجروحان، شاهد عدم بروز تصادف فوتی درون شهری در زمان اجرای طرح بودیم.

منبع: مهر

نظر بینندگان
!
!
!