دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
سرعت ارتقای خودروسازی در گرو همکاری های همه جانبه است
۱۲:۵۴ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اجاره خودرو
مالک شرکت صنایع تولیدی کروز:

سرعت ارتقای خودروسازی در گرو همکاری های همه جانبه است

پرشین خودرو: یکی از مالکان شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: همکاری صنایع دفاع و صنعت قطعه سازی موجب سرعت ارتقای خودرو سازی کشور است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، حمید کشاورز، با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه توان صنعتی کشور باید در همه زمینه ها به یاری یکدیگر بشتابند تا بتوانیم با ارتقا و رفع مشکلات و کمبود های صنعتی به حرکت خود ادامه دهیم، اظهار داشت: ما همه به ایران عزیز بدهکاریم و هر آنچه در توان داریم باید برای رفع محدودیت های فعلی انجام دهیم.

این قطعه ساز با سابقه صنعت خودرو، مهمترین راه در این برهه را همکاری همه جانبه بین صنعتگران در رشته های مختلف دانست و افزود: باید همان طور که امروز صنعت قطعه سازی خودرو در تولیدات صنعتی به کمک بخش های دیگر می شتابد بخش های دیگر صنعت هم این صنعت را همراهی و کمک کنند.

به گفته وی، چنانچه امروز صنعت پتروشیمی، فولاد و یا حتی شرکت های دانش بنیان پتانسیلی دارند که می توانند مواد اولیه مورد نیاز قطعه سازان را تهیه کنند باید از کمک به این صنعت دریغ نداشته باشند و صنعت قطعه سازی هم توان بالای خود را در خدمت صنایع دیگر قرار دهد.

 

حمید کشاورزکشاورز با اشاره به پیشرفت های بزرگ صنعت دفاعی کشور متذکر شد: در حال حاضر این پیشرفت ها مایه تفاخر و مسرت صنعتگران کشور است و کمک به خودروسازی و به طبع آن صنعت قطعه سازی سبب پیشرفت و گشایش راههای جدید در این صنعت استراتژیک خواهد شد.

مالک شرکت صنایع تولیدی کروز با اشاره به این موضوع که در سال های گذشته کروز همه توان خود را برای تهیه و ساخت تجهیزات پیشرفته گذاشته و طراحی قطعات و داخلی سازی و حتی ساخت دستگاههای خطوط را انجام داده است، گفت: نتیجه خوبی از همکاری با دانشگاه ها و اساتید و همچنین دانشجویان نخبه گرفته ایم و این همکاری ها موجب تولید بعضی قطعات جدید داخلی و در سطح استاندارد های جهانی شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در پروژه های مشترک با صنعت دفاع کشور و به خصوص برای ساخت قطعات ایربگ یک همکاری مناسب داریم و این یک نمونه از کمک صنایع دفاعی به صنعت خودروسازی است و قطعا همکاری بیشتر صنایع دفاع با صنعت خودروسازی می تواند سبب ارتقاء صنعت خودروسازی کشور شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!