پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۷ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
توسعه حمل و نقل ریلی اولویت اصلی راه آهن
۱۲:۵۷ | ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
اجاره خودرو

توسعه حمل و نقل ریلی اولویت اصلی راه آهن

پرشین خودرو: مهمترین اولویت این سازمان در سال جاری توسعه راه آهن و حمل و نقل ریلی کشور است که این مهم در ایجاد اشتغال پایدار و حفظ سلامتی مسافران و جابجایی کالا بسیار تاثیر گذار است.

به گزارش پرشین خودرو، سعید رسولی افزود: اصلی‌ترین وظیفه راه آهن، حفظ جان مردم و جا به جایی مسافر و کالا است که توسعه و تقویت حمل و نقل ریلی نیز با این هدف دنبال می‌شود.


وی افزود: امسال هر چند در اثر تحریم‌های ظالمانه غرب، شرایط اقتصادی کشور سخت‌تر شده است، اما می‌توانیم با تکیه بر دانش و توان داخلی گام‌های بزرگی در حوزه صنعت حمل و نقلی برداریم و امیدواریم در حوزه ریلی نیز به خودکفایی دست یابیم.

 

سعید رسولی


معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای افزایش بهره وری می‌توانیم با انجام طرح‌های کوچک و پربازده کار‌های بزرگی را انجام دهیم و نیازی نیست همیشه به دنبال طرح‌های بزرگ با هزینه بالا باشیم.


رسولی افزود: استفاده از تولیدات داخلی به منظور ایجاد اشتغال در دستور کار راه آهن قرار گرفته است چراکه دشمن در طول ۴۰ سال تلاش کرد ایران را تصاحب کند و جنگ هشت ساله را به راه انداخت و اکنون نیز جنگ اقتصادی را آغاز کرده است، اما این شرایط سبب شده تا فرصت افتخار آفرینی بیشتری در کشور پیش آید و در حوزه حمل و نقل و جابه جایی نیز تلاش زیادی شده است.


وی گفت: کشور ما در زمینه تولیدات داخلی در حوزه راه آهن دستاورد‌های خوبی داشته که می‌توان به تولید قطعات مختلف واگن، تولید لوکوموتیو و تولید سوزن برای نخستین بار در کشور اشاره کرد و امسال در نمایشگاه صنعت حمل ونقل ریلی از این تولیدات رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!