چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
حضور ساپکو و 30 قطعه سازی داخلی در مشهد
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
12 تا 15 شهریور امسال انجام می شود:

حضور ساپکو و 30 قطعه سازی داخلی در مشهد

پرشین خودرو: شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) و ۳۰ قطعه سازی داخلی در نوزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد حاضر خواهند شد.

به گزارش پرشین خودرو، سال، سال رونق تولید است و مسئولان برگزاری "نوزدهمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته مشهد" تصمیم دارند بیش از پیش در نمایشگاه امسال به داخلی سازی ها بها دهند.

براساس این گزارش، وزارت صنعت، معدن و تجارت از سال قبل موضوع ساخت داخلی قطعات خودرو را در راس برنامه های خود قرار داد و این برنامه در سال جاری با حدت و شدت بیشتری دنبال شد تا جائیکه قرار است دستاوردهای داخلی سازی نیمه اول سال جاری، در نوزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد معرفی و نمایش داده شود.

این گزارش می افزاید: شرکت ساپکو که تامین قطعات خطوط تولید شرکت ایران خودرو را بر عهده دارد تصمیم به حضوری قدرتمند در نمایشگاه خودرو مشهد امسال گرفته است تا هم به معرفی دستاوردهای داخلی سازی بپردازد و هم به تحریم کنندگان صنعت خودرو نشان دهد که قطعه سازی کشور از تحریم عبور خواهد کرد.

 یکی دیگر از دلایل حضور ساپکو در نمایشگاه خودرو مشهد، گسترش پویش داخلی سازی قطعات در سراسر کشور و دعوت به حضور قطعه سازان داخلی برای حضور و بروز بیشتر در این پویش است.

مسئولان شرکتهای تامین قطعات دو خودروسازی بزرگ کشور از استان خراسان رضوی و شهر مشهد به عنوان یکی از مراکز مهم قطعه سازی کشور یاد می کنند و امیدوارند که قطعه سازان توانمند این استان، یار و یاور خودروسازان برای عبور از بحران های فعلی باشند.

یادآور می شود که نوزدهمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته مشهد ۱۲ تا ۱۵ شهریورماه جاری در شهر مقدس مشهد برپا خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!