چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
جشنواره خدمات پس از فروش «آمیکو» برگزار می شود + جزئیات
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
گرندکس
/گزارش خبری/

جشنواره خدمات پس از فروش «آمیکو» برگزار می شود + جزئیات

پرشین خودرو: جشنـواره خدمات پس از فروش آمیکو ویژه استان کرمان آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، گروه صنعتی آمیکو جشنواره خدمات پس از فروش این شرکت ویژه استان کرمان را از تاریخ 12 مردادماه آغاز می کند.

در این طرح که تا تاریخ 25 مرداد سال جاری ادامه خواهد داشت، خدمات ویژه ای به کامیونت 5.2، کشنده M2640 و پیکاپ آسنا ارائه می شود.

جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو در استان کرمان و نمایندگی 2902 این شرکت برای ارائه خدمات ویژه تابستانی به محصولات آمیکو برگزار می شود.

در این طرح خدماتی رایگان برای کامیونت 5.2 آمیکو و کشنده M2640، فیلتر هوا و بازدید و کنترل مدارکولر از نظر میزان شارژ و عملکرد مورد بررسی قرار می گیرد.

 

آمیکوتعویض رایگان فیلتر هوا به همراه اجرت، تعویض رایگان فیلتر تهویه کابین به همراه اجرت و بازدید و کنترل رایگان مدارکولر از نظر میزان شارژ و عملکرد از جمله خدماتی است که در این جشنواره به پیکاپ آسنا ارائه خواهد شد.مالکان محصولات آمیکو در استان کرمان برای دریافت خدمات در جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو می توانند از تاریخ 12 تا 25 مردادماه به نمایندگی 2902 آمیکو در آدرس، کرمان- کیلومتر 10 جاده ماهان جنب مجتمع خدمات رفاهی صاحب الزمان مراجعه یا با شماره تماس های درج شده در انتهای گزارش ارتباط برقرار کنند.

شماره تلفن دفتر نمایندگی : 33343912-034

شماره همراه نمایندگی : 09133427852

شماره دفتر مرکزی تهران : 48019-021

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت گروه صنعتی آمیکو به آدرس www.amicoir.com مراجعه کنید.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!