پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۰۹ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
با 6 پیکاپ غیرقابل اعتماد بازار آمریکا آشنا شوید!
۰۱:۰۹ | ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

با 6 پیکاپ غیرقابل اعتماد بازار آمریکا آشنا شوید!

پرشین خودرو: امروز با استفاده از داده های موسسه کانسومر ریپورتز و همچنین J.D. Power، به بررسی غیرقابل اعتمادترین خودروهای پیکاپ فعال در بازار آمریکا برای سال 2019 خواهیم پرداخت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تاکنون مقاله‌های زیادی از خودروهای قابل اعتماد در ایالات متحده آمریکا و یا دیگر کشورهای مهم جهان در پرشین خودرو منتشر شده است، حال امروز هم یک لیست از خودروهای موجود در بازار ایالات متحده آمریکا آماده کرده ایم که بیشترین نمره ممکن را در مقایسه با رقبای خود در بازار کسب کرده اند، ولی نه برای قابل اعتمادترین آنان، بلکه برای "غیرقابل اعتمادترین" خودروهای پیکاپ موجود در بازار ایالات متحده آمریکا که بیشترین میزان خرابی و مشکل سطحی برای آنان گزارش شده است.

همانطور که گفتیم، این مقاله بر روی غیرقابل اعتمادترین خودروهای پیکاپ تمرکز دارد که از داده های آخرین تحقیق موسسه "J.D. Power" و همچنین "کانسومر ریپورتز"، برای تهیه این مقاله استفاده شده است که در ادامه 6 مورد از پیکاپ های غیرقابل اعتماد در بازار ایالات متحده آمریکا را مورد بررسی قرار دهیم.

 

پیکاپتوجه داشته باشد که ما در میان اطلاعات ارائه شده از سوی دو منبع ذکر شده یعنی "کانسومر ریپورتز" و "J.D. Power" هیچ گونه غیرقابل اعتماد مطلق وجود ندارد و تنها برخی از مشکلات آنان نسبت به دیگر خودروهای موجود در بازار باعث شده است تا خودروهای ذکر شده نسبت به رقبای خود غیرقابل اعتماد باشند، هرچند در این بین مشکلاتی هم وجود دارد که می‌تواند صاحبان اتومبیل‌های ذکر شده را کلافه کند.

- جی ام سی سی‌یرسا 1500: نمره 2 از 5 توسط کانسومر ریپورتز برای مدل های 2019 و نمره 2 از 5 توسط موسسه J.D پاور برای مدل های 2016

- جی ام سی سی‌یرسا 2500/3500: نمره 1 از 5 توسط کانسومر ریپورتز برای مدل های 2016 و نمره 3 از 5 توسط موسسه J.D پاور

- نیسان تایتان: نمره 1 از 5 توسط کانسومر ریپورتز برای مدل های 2017 و عدم بررسی توسط موسسه J.D پاور

- نیسان تایتان XD: نمره 1 از 5 توسط کانسومر ریپورتز برای مدل های 2019 و عدم بررسی توسط موسسه J.D پاور

- رم 1500: نمره 2 از 5 توسط کانسومر ریپورتز برای مدل های 2019 و نمره 2 از 5 توسط موسسه J.D پاور

- رم 2500/3500: نمره 2 از 5 توسط کانسومر ریپورتز برای نسخه های فعلی، نمره 1 از 5 برای نسخه های 2016 و نمره 2 از 5 توسط موسسه J.D پاور برای مدل های 2016

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!