سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
برخورد با متخلفان نرخ کرایه حمل‌و‌نقل عمومی در مرز مهران
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
اجاره خودرو

برخورد با متخلفان نرخ کرایه حمل‌و‌نقل عمومی در مرز مهران

پرشین خودرو: معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت : به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه نرخ کرایه‌های خودرو‌های حمل و نقل عمومی در استان تیم‌های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرز‌های مهران مستقر شده و با متخلفان برخورد کردند.

به گزارش پرشین خودرو، عبدخانی ادامه داد: به این منظور گشت‌های ویژه متشکل از بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی به صورت شبانه‌روزی در نرخ‌های مصوب نظارت می‌کنند.


وی نظارت بر نرخ پارکینگ‌های شهر مهران را از دیگر اقدامات سازمان صنعت معدن و تجارت برشمرد و اظهار کرد: نرخ مصوب برای پارکینگ‌های شهرستان مهران به ازای پارک در ۲۴ ساعت ۵۰ هزار تومان است اما برخی از پارکینگ داران اقدام به دریافت ۷۵ هزار تومان کرده بودند که پس از تشکیل پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

 

مرز مهران


به گفته وی علاوه بر نیرو‌های سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان مهران، یک تیم نظارتی نیز از استان ایلام به شهرستان مهران اعزام شده است.

عبدخانی افزود : در تمامی پایانه‌های مسافربری استان نرخ‌های مصوب سازمان راهداری نصب و در معرض دید مسافران قرار دارد و زائران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف آنرا از طریق شماره۱۲۴ سازمان صنعت معدن و تجارت به بازرسان جهت پیگیری اعلام کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!