پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
آماری خیره کننده از خودروی دوج
۰۰:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/بیش از 500 میلیون اسب بخار دوج در جاده های سراسر دنیا؛

آماری خیره کننده از خودروی دوج

پرشین خودرو: باتوجه به آمار ارائه شده از سوی کمپانی خودروسازی دوج، این خودروساز آمریکایی در حال حاضر بیش از 500 میلیون اسب بخار در جاده های سراسر جهان دارد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شرکت خودروسازی دوج اخیرا به لطف برنامه "Dodge Power Dollars" که در ایالات متحده آمریکا اجرا کرده و امکان خرید محصولاتی همچون چلنجر، چارجر و همچنین دورانگو با کمک هزینه نقدی 10 دلاری به ازای هر اسب بخار را فراهم می کند، توانسته به آمار فروش بسیار خوبی در ایالات متحده آمریکا برسد. حال به لطف این برنامه کمپانی خودروسازی دوج اعلام کرده است که در حال حاضر بیش از 500 میلیون اسب بخار در جاده های سراسر جهان دارد.

پرداختن به آمار و ارقام دنیای خودرو همیشه می تواند جذاب باشد. از برترین و پرفروش ترین خودروهای جهان گرفته تا آمار سریع ترین خودروهای جهان، گران قیمت ترین خودروها، قوی ترین خودروها و صدها دلیل دیگر که باعث می شود صنعت خودروسازی جهان تنها در تولید و فروش خودرو خلاصه نشود و بتوان به جنبه های سرگرم کننده آن هم نگاه کرد. حال یکی از جالب ترین اتفاقات صنعت خودروسازی در روزهای اخیر، آمار جالب کمپانی خودروسازی دوج بوده و آن هم بیشتر از 500 میلیون اسب بخار فعال از محصولات دوج در سراسر جهان خواهد بود که در نوع خود جالب توجه است.

 

دوجدر برنامه جدید دوج، مشتریان می توانند تا تاریخ 2 ژانویه 2020 میلادی مدل های 2019 پ محصولات دوج را خریداری کنند که در این بین می تواند برای مشتریان دوج چلنجر هلکت 797 اسب بخاری حدود 7970 دلار صرفه جویی هزینه داشته باشد و یا برای دوج چارجر هلکت 707 اسب بخاری می توان صرفه جویی هزینه 7070 دلاری انجام داد.

برای دوج دورانگو هم در نسخه SRT و با خروجی قدرت 475 اسب بخاری هم صرفه جویی هزینه 4750 دلاری انجام خواهد شد و همین موضوع باعث شده تا برنامه فروش دوج به شدت رشد پیدا کرده و پیش از موعد برنامه ریزی شده بیش از 500 میلیون اسب بخار در اختیار علاقه مندان محصولات این خودروساز آمریکایی در سراسر جهان قرار دهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
دوجآمار
نظر بینندگان
!
!
!