پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۱۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
خسارت 3 میلیارد دلاری جنرال موتورز با اعتصاب کارگران!
۱۲:۱۸ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

خسارت 3 میلیارد دلاری جنرال موتورز با اعتصاب کارگران!

پرشین خودرو: مقامات جنرال موتورز به تازگی اعلام کرده‌اند که اعتصابات ۴۰ روزه کارگران در کارخانه‌های این خودروساز، سه میلیارد دلار هزینه دربرداشته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، مدتهاست که اخبار و گزارش‌های متعددی از سوی منابع و رسانه‌های خبری مختلف درخصوص اعتصابات گسترده کارگران شرکت خودروسازی جنرال موتورز منتشر شده که نشان می‌دهد وضعیت اضطراری و نابه‌سامانی برای این خودروساز بزرگ آمریکایی به وجود آمده است.

به تازگی مقامات جنرال موتورز اعلام کرده‌اند که اعتصابات و اعتراضات کارگران فعال در کارخانه‌های این شرکت موجب شده است جنرال موتورز در مجموع به میزان حدودا سه میلیارد دلار متضرر شود چراکه وضعیت خط تولید محصولات مختلف آن به گفته کارشناسان و تحلیلگران، در ماههای اخیر به شدت بهم ریخته و به مرحله هشدار و بحرانی نزدیک شده است.

 

جنرال موتورزبر اساس گزارش وب سایت cbsnews، این شرکت که بدون شک بزرگترین خودروساز آمریکا به شمار می‌رود و بیشترین سهم فروش در بازار خودروی این کشور را به خود اختصاص داده است، در سه ماهه سوم سال جاری میلادی با کاهش هفت درصدی سود خالص حاصل از تولید و فروش محصولاتش مواجه شده و این بدان معناست که حدود یک میلیارد دلار از سود خالص این شرکت تحت تاثیر اعتصابات اخیر تقلیل یافته است.

مدتهاست که کارگران جنرال موتورز تحت تاثیر مسائل مختلفی از جمله افزایش حقوق و تسریع پرداخت حقوق، اعتصاب کرده بودند و از مدیران ارشد این شرکت تقاضای رسیدگی سریع به درخواست‌شان را داشتند.

نظر بینندگان
!
!
!