چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
استارت فروش محصولات سایپا از ساعت 10 صبح + جدول و جزئیات
۰۳:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

استارت فروش محصولات سایپا از ساعت 10 صبح + جدول و جزئیات

پرشین خودرو: عرضه ۱۲ مدل از محصولات سایپادر چهار روش فروش از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه دوازدهم آبان‌ماه آغاز می شود که شامل فروش فوری و پیش فروش به دو صورت نقدی و اعتباری است.

به گزارش پرشین خودرو، در این طرح‌های فروش مدل‌های ۱۵۱ و ۱۱۱ از محصولات خانواده پراید، خودروهای تیبا، تیبا۲ و تیبا۲ پلاس از محصولات خانواده تیبا، ساینا، کوییک و کوییک آر (QUIK-R)، وانت نیسان زامیاد در دو مدل تک سوز و دوگانه سوز، وانت نیسان با موتور جدید دیزل با سطح استاندارد یورو۵ و وانت دو کابین دو دیفرانسیل "ریچ" عرضه خواهند شد که در این میان ۳ محصول متفاوت کوییک آر (QUIK-R) محصول شرکت پارس خودرو، تیبا۲پلاس و نیسان دیزل یورو ۵ محصول شرکت زامیاد برای اولین‌بار عرضه می‌شود.

براساس اعلام معاونت بازاریابی و فروش سایپا، این طرح پیش فروش با مبالغ پیش‌پرداخت متناسب با بودجه مشتریان، تسهیلات متنوع و زمان تحویل مناسب به مشتریان اجرا می‌شود و متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام امکان پرداخت وجه کامل خودرو را ندارند، می‌توانند با پرداخت پیش پرداخت از دو روش پیش فروش نقدی و یا اعتباری استفاده کنند.

هموطنان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طرح های فروش سایپا به آدرس اینترنتی این گروه خودروسازی به نشانی www.saipacrop.ir یا نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین لازم است تاکید شود که ثبت نام طرح های فروش محصولات سایپا فقط از طریق سایت اینترنتی این شرکت امکان پذیر خواهد بود.

 

سایپا

 

سایپا

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپاطرح فروش
نظر بینندگان
!
!
!