پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
5 دلیلی که آمریکایی ها تسلا سایبرتراک را خواهند خرید!
۱۷:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

5 دلیلی که آمریکایی ها تسلا سایبرتراک را خواهند خرید!

پرشین خودرو: در هفته های گذشته کمپانی خودروسازی تسلا از پیکاپ عجیب و غریب خود رونمایی کرد، اما آیا این خودرو می تواند برای تسلا یک موفقیت تجاری در پی داشته باشد؟ در این گزارش به 5 دلیلی که می تواند به موفقیت این خودرو منتهی شود، اشاره خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تا قبل از معرفی رسمی تسلا سایبرتراک، شرکت خودروسازی تسلا اطلاعات بسیار محدودی از این خودرو ارائه داد و حتی اجازه نداد برای انجام آزمایشات خود به جاده های عمومی بیاید. در این بین بسیاری از طراحان مستقل صنعت خودروسازی با الهام از محصولات فعلی شرکت خودروسازی تسلا، یک ظاهر خلاقانه برای آن طراحی کردند، اما نتیجه نهایی همه را شوکه کرد و بسیار متفاوت از ایده های طراحان مستقل بود و واکنش های منفی بسیار زیادی را در پی داشت تا خودروی پیکاپ تسلا سایبرتراک را همین ابتدای کار شکست خورده معرفی کنند، هرچند یکی از منابع آمریکایی به بررسی دلایلی پرداخته است که ممکن است خودروی پیکاپ سایبرتراک در بازار ایالات متحده آمریکا مشتریان خوبی داشته باشد و حالا در پرشین خودرو سعی داریم مروری کوتاه بر روی آنان داشته باشیم.

1- جلب توجه

بدون شک خودروی تسلا سایبرتراک هرکجا باشد توجه زیادی به خود جلب خواهد کرد و مهم نیست که مردم به یک خودروی پیکاپ خیره می شوند. حال مردم آمریکا علاقه بسیار زیادی برای جلب توجه و دیده شدن توسط سایر افراد دارند، به همین دلیل ممکن است این خودرو محبوب کسانی باشد که به دنبال جلب توجه هستند.

 

سایبر تراک2- تصویر مثبت برند

نباید فراموش کنیم که خودروی پیکاپ سایبرتراک محصول یکی از بزرگ ترین و در حال حاضر معتبرترین تولیدکنندگان وسایل نقلیه الکتریکی در جهان است. شرکت خودروسازی تسلا محصولات خود را در سراسر جهان عرضه کرده و هرکسی آرزوی داشتن یکی از محصولات پیشرفته و کاملا مدرن این خودروساز آمریکایی را دارد، به همین دلیل احتمال می رود که تحرک هوشمند، فناوری های زیاد و همچنین نوآوری های شرکت خودروسازی تسلا به این اتومبیل هم آمده باشد.

 

سایبرتراک3- صرفه جویی در هزینه پرداختی

تسلا سایبرتراک فارغ از طراحی ظاهری، حداقل در زمان معرفی یکی از کاربردی ترین وسایل نقلیه الکتریکی در جهان است و ایلان ماسک وعده داده تا یک خودروی پیکاپ ارزان قیمت به مشتریان خود ارائه دهد، یک خودروی پیکاپ با قدرتی بسیار بالا که هزینه تقریبا نزدیک به خودروی تسلا مدل 3 خواهد داشت و همین موضوع باعث خواهد شد تا کسانی که به دنبال یک خودروی پیکاپ 6 سرنشین (در نبود اهرم تعویض دنده و کنسول مرکزی، در بین صندلی های سرنشین جلو یک صندلی دیگر نصب شده است)، کاربردی و بسیار پرقدرت هستند و همچنین می خواهند که هزینه زیادی بابت سوخت آن پرداخت نکنند، می تواند این خودروی پیکاپ الکتریکی را در اولویت خود قرار دهند. هرچند نباید فراموش کرد که با خرید وسایل نقلیه تمام الکتریکی، دیگر نیازی به خرید روغن موتور، آب رادیاتور و... نخواهید داشت که در دراز مدت هزینه نگهداری اتومبیل را به شدت کاهش خواهد داد.

 

سایبرتراک4- کاربردی و مفید

پیکاپ سایبرتراک علاوه بر حمل وسایل، می تواند یک خودروی مفید برای گشت و گذار هم باشد و در زمان معرفی این خودرو توسط ایلان ماسک، نشان داده شد که این خودروی پیکاپ با امکان نصب یک درب متحرک بر روی محفظه بار خود، می تواند شرایط لازم برای راه اندازی یک خانه متحرک کوچک را فراهم سازد و کاربران دیگر از یک خودروی پیکاپ چه می خواهند وقتی به شما جای استراحت، امکان حمل بار، قدرت بسیار بالا، هزینه نگهداری بسیار پایین و همچنین امکان حمل 6 سرنشین را می دهد؟!

 

سایبرتراک5- در آینده سیر کنید

جهان به سرعت در حال تغییر است و فناوری با سرعت بسیار زیاد به رشد خود ادامه می دهد. حال وقت آن است که از دیگران جلو بزنیم و چیزی متفاوت و آینده نگر داشته باشیم. خودروی پیکاپ "تسلا سایبرتراک" به لطف طراحی عجیب و غریب خود، نگاهی متفاوت به آینده داشته و شما را کاملا از دیگران متفاوت می کند و می توانید در زمان حال یک مسافر زمان داشته باشید که از آینده سفر کرده است. هرچند این خودرو به نظر طرح اولیه بوده و در زمان عرضه نیاز به تغییراتی اساسی برای دریافت استانداردهای ایمنی خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!