جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
هدف گذاری «زامیاد» برای عبور از ركورد تولید 8 ساله
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
گرندکس
ركورد تولید در شركت زامیاد شكسته شد؛

هدف گذاری «زامیاد» برای عبور از ركورد تولید 8 ساله

پرشین خودرو: تیراژ تولید شركت زامیاد در صبح آخرین روز پائیز از ۲۴ هزار و ۱۷۵دستگاه گذشت، این عدد كل تیراژ تولید زامیاد در سال ۹۷ بود و تولید محصولات در زمستان ۹۸ رشد و افزایش تولیدی است كه این شركت در سال رونق تولید ثبت و محقق خواهد كرد.

به گزارش پرشین خودرو، سیاست‌های راهبردی مدیران ارشد گروه سایپا، برنامه‌ریزی، تامین به موقع قطعات، استفاده مناسب از ظرفیت‌های تولید و پشتیبانی به موقع باعث شد شركت زامیاد بتواند ضمن تحقق رونق تولید، در روزهای پایانی آذرماه سال جاری، از ركورد تولید سال ۹۷ عبور كند.

براساس این گزارش، زامیاد به عنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه‌هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه های مختلف اجرائی، توانسته با تكیه بر پویش بومی‌سازی قطعات در سطح گروه خودروسازی سایپا، میزان تولید خود را افزایش دهد.

 

زامیاداز سوی دیگر زامیاد با تدبیر مدیران و تلاش پرسنل خود در بخش های مختلف سازمانی، برنامه ریزی مشخصی برای افزایش تولید و ارتقاء کیفی انواع محصولات سبک و سنگین خود در نظر گرفته و هدفگذاری كرده است تا پایان سال جاری، ركورد تولید ۸ سال اخیر را نیز بشكند.

دستیابی به تیراژ تولید روزانه ۲۰۰ دستگاه در روز تا پایان سال جاری همزمان با ارتقاء کیفی انواع محصولات، بخشی از برنامه ریزی کوتاه مدتی است که در حوزه تولید شركت زامیاد عملیاتی شده است.

گفتنی است، شرکت زامیاد با بیش از ۵۰ سال تجربه در زمینه تولید انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین به عنوان برندی شناخته شده در کشور توانسته است در سال های اخیر نقش مهمی در اقتصاد پایدار و شکوفایی صنعت خودرو کشور ایفا كند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!