پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۷ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
توزیع 250 هزار لاستیک دولتی برای تاکسیران‌ها
۱۰:۵۷ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
اجاره خودرو

توزیع 250 هزار لاستیک دولتی برای تاکسیران‌ها

پرشین خودرو: مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: در راستای خدمات حمایتی به رانندگان تاکسی در کشور 250 هزار حلقه انواع لاستیک خودرو با قیمت مصوب دولتی توزیع شد.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی، گفت: در راستای خدمات حمایتی به تاکسیرانان از طریق وزارت کشور پیشنهادتی برای ستاد تنظیم بازار وزارت صمت ارسال نمودیم تا یکسری از کالاها از جمله کالاهای تنظیم بازاری که دارای نرخ مصوب هستند در اختیار ما قرار دهند تا به رانندگان عرضه شود.

وی افزود: یکی از خدمات ارائه شده که اتحادیه تاکسیرانی از آبان سال گذشته اقدام نموده توزیع لاستیک و روغن موتور با نرخ مصوب دولتی است.

 

لاستیک دولتی


ضامنی ادامه داد: بر این اساس 250 هزار حلقه انواع لاستیک سمند، پژو و پراید طی تفاهم نامه‌ای که با شرکت تولید کننده منعقد گردیده بود به نرخ دولتی در بین رانندگان تاکسی شهرهای کشور توزیع گردید همچنین از آذر ماه سال جاری نیز توزیع لاستیک تاکسی‌های ون را آغاز و تا کنون بیش از هزار حلقه لاستیک بین رانندگان این ناوگان توزه شده است.


وی تاکید کرد: همچنین خرید اعتباری کالاهای معیشتی با همکاری فروشگاه های زنجیره‌ای اتفاق افتاده است به این ترتیب رانندگان می توانند جهت دریافت کارت خرید اعتباری با مراجعه به سایت اتحادیه به نشانی: www.irtu.ir اطلاعات خود را تکمیل نمایند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان اینکه در تلاش برای ارائه بسته‌های حمایتی اقلام معیشتی به رانندگان هستیم، افزود: پیشنهاد تخصیص سهیمه از ستاد تنظیم بازار و کالاهای یارنه‌ای را ارایه داده‌ایم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک توزیع این اقلام نیز آغاز شود .

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!