پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۲۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
تکمیل ظرفیت 8 مسیر قطارهای نوروزی
۱۸:۲۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
اجاره خودرو

تکمیل ظرفیت 8 مسیر قطارهای نوروزی

پرشین خودرو: معاون مسافری راه‌آهن گفت: در ‌مسیرهای اصفهان-مشهد، بندر‌عباس-تهران، تبریز-مشهد، تهران-بندرعباس، تهران-شیراز، شیراز-تهران، مشهد-اصفهان و مشهد-تبریز، ظرفیت قطارها برای برخی روزهای پرتقاضای نوروز، تکمیل شد.

به گزارش پرشین خودرو، میرحسن موسوی درباره آخرین وضعیت پیش‌‌فروش بلیت قطارهای نوروزی، ‌اظهار داشت: از 14 بهمن‌ماه پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی آغاز شد و روز 15 بهمن‌ماه نیز پیش‌فروش حضوری بلیت‌ها از طریق آژانس‌ها و مراکز فروش در سراسر کشور آغاز شد.

معاون مسافری راه‌آهن بیان کرد: 40 درصد بلیت قطارهای نوروزی پیش‌فروش شده است و در برخی ایام برای برخی مسیرهای پرتردد، ظرفیت کامل فروش رفته است و در برخی مسیرها، در حال حاضر بلیت موجود است.

‌وی ادامه داد: با توجه به پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 99 در مورخه 14 و 15 بهمن سال جاری، در مقایسه پنج روز آغازین پیش‌فروش بلیت‌های نوروز 99 با پنج روز اول فروش بلیت‌های نوروز 98 ‌می‌توان گفت: فروش کل در پنج روز آغازین نوروز 99 برابر با 432‌هزار و 999 نفرصندلی است در حالی که ‌فروش کل در پنج روز آغازین نوروز 98 برابر با 388‌ هزار و 751 نفرصندلی بود.

 

قطار

 

معاون مسافری راه‌آهن ادامه داد: همچنین فروش در مراکز فروش برای بلیت‌های نوروز 99 برابر با 246هزار و 159 نفرصندلی بود که 53 درصد پیش‌فروش را شامل می‌شود در حالی که فروش بلیت‌های نوروز 98 در ‌مراکز فروش 98 برابر با 265هزار و 875 نفرصندلی بود که ‌69 درصد پیش‌‌فروش را شامل می‌شد.

‌موسوی بیان کرد: ‌فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروز 99 برابر با 186 هزار و 836 نفر صندلی است که 43 درصد پیش‌‌فروش را شامل می‌شود‌ در حالی که فروش اینترنتی نوروز 98 برابر با 122هزار و 876 نفرصندلی بود که 31 درصد پیش‌فروش‌ها را شامل می‌شد.

وی همچنین درباره مسیرهای تکمیل ظرفیت شده برای برخی از روزهای خاص ایام پیک نوروز، گفت: در ‌مسیرهای اصفهان-مشهد، بندر‌عباس-تهران، تبریز-مشهد، تهران-بندرعباس، تهران-شیراز، شیراز-تهران، مشهد-اصفهان و مشهد-تبریز ظرفیت‌ها برای ایام پرتقاضای نوروز تکمیل شده است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!