چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
روزانه ۶میلیون دلار زیان خودروسازان از کرونا
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
اجاره خودرو

روزانه ۶میلیون دلار زیان خودروسازان از کرونا

پرشین خودرو: بسته شدن کارخانه ها در مرکز شیوع ویروس کرونا برای بزرگترین خودروسازان جهان از جمله هوندا، نیسان، جنرال موتورز و رنو حدود ۵.۶۹ میلیون دلار در روز خسارت داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، ، بسته شدن کارخانه ها در مرکز شیوع ویروس کرونا برای بزرگترین خودروسازان جهان از جمله هوندا، نیسان، جنرال موتورز و رنو حدود 5.69 میلیون دلار در روز خسارت داشته است.


به گفته یکی از مقامات صنعت خودروسازی در چین، برخی عرضه کنندگان قطعات در ووهان حالا به ذخایر خود روی آورده‌اند و این ذخایر به زودی تمام می شوند. مشکل دیگر در شبکه توزیع است که هنوز به شرایط عادی بازنگشته است.

 

خودروسازی

 

شهر ووهان در استان هبئی که شیوع ویروس کرونا از آنجا آغاز شد، یکی از قطب های بزرگ خودروسازی چین و مقر خودروسازان آمریکایی، اروپایی و ژاپنی است. در 2018 ، بیش از 1.7 میلیون خودرو به ارزش حدود 400 میلیارد یوان (57 میلیارد دلار) از خطوط تولید این شهر بدست آمد.

با بسته شدن شهر ووهان از اواخر ژانویه، کارخانه های این شهر و مناطق همسایه آن آغاز به کار خود را تا پس از تعطیلات سال نوی چینی به تعویق انداختند.

طبق گفته لی کوان، مدیر کمیته برگزار کننده نمایشگاه بین المللی قطعات خودروی چین، شرکت های مستقر در هبئی اجازه ندارند فعالیت خود را قبل از یازدهم مارس آغاز کنند و اگر محدودیت‌ها در این منطقه طولانی تر شود، خودروسازان خارجی باید چند هفته دیگر منتظر بمانند تا تولید به شرایط عادی بازگردد.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!