جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۲ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
63 آمبولانس جدید تجهیز و تحویل می شود
۱۶:۴۲ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/مدیرعامل ایران خودرودیزل:

63 آمبولانس جدید تجهیز و تحویل می شود

پرشین خودرو: 63 آمبولانس جدید با ترخیص از گمرک و رعایت استاندارد‌های روز در حال تجهیز و آماده‌سازی برای تحویل به ناوگان وزارت بهداشت است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد زالی مدیرعامل شرکت ایران خودرودیزل با اعلام این مطلب گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز وزارت بهداشت به آمبولانس؛ 63 دستگاه آمبولانس مرسدس بنز که در گمرک باقی مانده بود، با همکاری وزارت صمت، گمرک و وزارت بهداشت ترخیص شده و هم‌اکنون در حال تجهیز است.

▫وی با اشاره به اینکه آماده‌سازی و تجهیز این آمبولانس‌ها به طور عادی نزدیک به ۲۸ روز زمان می‌برد، اعلام کرد: ما با همکاری و بسیج نیروی‌های مورد نیاز، این آمبولانس‌ها را در مدت ۵ روز با استاندارد‌های مناسب آماده‌سازی و تحویل خواهیم داد.

▫زالی در خصوص زمان تحویل این آمبولانس‌ها اعلام کرد: این آمبولانس‌ها در روز‌های شنبه و یکشنبه تکمیل خواهد شد و آنها را به وزارت بهداشت تحویل می‌دهیم.

 ▫مدیرعامل ایران خودرو دیزل افزود: نیرو‌های ما در این ایام و حتی در روز تعطیل هم مشغول کار هستند تا هرچه سریعتر این آمبولانس‌ها آماده شده و نیاز هموطنان عزیزمان را برطرف کنیم و این موضوع گوشه‌ای از همکاری صنعت کشور در مبارزه با کرونا را نشان می‌دهد.

▫وی با اعلام اینکه صنایع آمادگی لازم را برای خدمت‌رسانی و رفع نیاز مردم دارد، خاطرنشان کرد: آنچه که امروز در حال تلاش برای آن هستیم ما را به یاد ایام دفاع مقدس می‌اندازد که همه نیرو‌ها در کنار یکدیگر بسیج شدند و حالا امروز هر نیازی که ستاد مبارزه با کرونا در بخش صنعت و ناوگان حمل و نقل بهداشت کشور نیاز دارد ما آمادگی داریم تا با تمام ظرفیت‌ و نهایت سرعت در کنار آنها باشیم.


زالی همچنین، فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص رعایت موارد بهداشتی در کنار توسل به دعای زیبای امام سجاد (ع) را تایید مسیر تعیین شده از سوی ستاد پیشگیری از کرونا در کشور دانست و اعلام کرد که در این راستا همکاران من در گروه صنعتی ایران خودرو دیزل، دست به این کار جهادی زدیم و امیدواریم که با استعانت از امیر مومنان علی بن ابیطالب (ع)، این آمبولانس‌ها بتوانند در سلامت و عافیت هموطنان ما موثر باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!