شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
2000 ایران خودرویی از حضور در محل کار منع شدند
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
اجاره خودرو
ایجاد شرایط مطلوب بهداشتی در ایران خودرو؛

2000 ایران خودرویی از حضور در محل کار منع شدند

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو برای حفظ سلامتی همکاران علاوه بر ضد عفونی کردن همه محیط های کاری و اداری تلاش کرده است تا به کارکنان و خانواده آنان اطمینان دهد، شرکت از شرایط مطلوب بهداشتی برخوردار است.

به گزارش پرشین خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو برای حفظ سلامتی همکاران، علاوه بر ضدعفونی کردن دائم همه محیط‌های کاری و اداری، شارژ دائم مواد ضد عفونی کننده دست، بالا بردن استاندارد در سطح سالن‌های پخت غذا و اطمینان از کیفیت و سلامت غذاها، حذف غذاهای کبابی از منو، سرو دو نوبت میوه و آبمیوه به منظور بالا بردن سیستم ایمنی بدن کارکنان و ... تلاش کرده تا به كاركنان و خانواده آنان اطمینان دهد، شركت از شرایط مطلوب بهداشتی برخوردار است.

این گروه صنعتی، در شرایط کنونی که گسترش ویروس کرونا در سطح کشور یک تهدید جدی و قابل توجه به شمار می‌رود و به تبع این تهدید مخاطره‌آمیز، برای حفظ سلامتی نیروی انسانی خود در بهترین شرایط تلاش می‌کند و اهتمام خود را به کار می‌بندد که بهداشت محیطی لحظه به لحظه رصد و پایش شود.

 برنامه رصد روزانه دمای بدن کارکنان در سطح شرکت و حتی در زمان انجام فعالیت در سالن های تولید صورت می گیرد و نتایج آن نیز به صورت پیامک به کارکنان اعلام می شود و خوشبختانه همکاری بسیار خوبی از سوی کارکنان صورت گرفته است. گندزدایی و ضد عفونی کردن کل شرکت اعم از سالن‌های تولید، انبارها، محیط‌های اداری، رستوران ها، محاوط و سرویس‌های حمل و نقل به‌طور روزانه انجام و در روزهای جمعه نیز بطور وسیع تر انجام می گیرد.

همچنین اگر کارکنان نشانه‌هایی از علائم بیماری حتی سرماخوردگی جزیی داشته و یا اظهار کنند که شرایط خوبی ندارند، بلافاصله از سیستم منفک و برای معاینات اولیه به درمانگاه و سپس جهت چکاپ و طی درمان به مراکز تخصصی درمانی اعزام می‌شوند.

در دستور مدیریت ارشد گروه، تمامی کارکنانی که خود یا در بین اعضاء تحت تکفل، بیماری خاص داشته باشند به مرخصی همراه با پرداخت کامل حقوق و مزایا فرستاده شده‌اند و بانوان مادر همکار گروه نیز تا هفته گذشته به شکل نیمه وقت و از روز شنبه ۱۷ اسفند ماه جهت حفظ سلامتی خانواده و نگهداری از فرزندان از حضور در محل کار منع شده‌اند و در کل حدود ۲۰۰۰ نفر از همکاران دارای شرایط فوق از حضور در محل کار منع شده اند.

این در حالی است که حقوق و مزایای کامل به آنان پرداخت می شود تا هیچ گونه نگرانی از بابت مسائل مالی نداشته و صرفا در منزل به استراحت و مراقبت از خود و خانواده بپردازند.

سلامتی کارکنان و خانواده محترم آنان آنقدر برای گروه صنعتی ایران خودرو مهم است که تهیه پک اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده برای مصرف در منزل هم در دستور کار قرار گرفته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!