یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۴۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
آمبولانس های ایران خودرو دیزل آماده تحویل به ناوگان امدادی
۰۱:۴۶ | ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آمبولانس های ایران خودرو دیزل آماده تحویل به ناوگان امدادی

پرشین خودرو: هم‌زمان با ولادت امام علی (ع)،‌ آمبولانس‌های پیشرفته‌ای كه توسط ایران خودرو دیزل تجهیز شده برای استفاده در ناوگان امدادی كشور و خدمت‌رسانی به ستاد مبارزه با كرونا با حضور قائم مقام وزیر صمت و مدیرعامل ایران خودرو آماده تحویل به وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشكی شد.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در بازدید از آمبولانس‌های آماده تحویل به وزارت بهداشت، از زحمات و تلاش‌های جامعه پزشكی و پرستارانی كه در خط مقدم مقابله با بیماری كرونا هستند، قدردانی كرد.

وی گفت: ایران‌خودرو آماده هر گونه همكاری با وزارت بهداشت، درمان، آموزش پزشكی و تجهیز كاروان‌های سلامت این وزارتخانه است.

مقیمی تصریح كرد: از ۶۳ دستگاه آمبولانسی كه قرار بود به وزارت بهداشت تحویل داده شود،‌ امروز 50 دستگاه آماده تحویل شده و ۱۳ دستگاه باقی‌مانده نیز به‌زودی ترخیص و تحویل خواهد شد.

 وی تاكید كرد: آمبولانس‌های تحویل شده از نوع اسپرینتر 315 بنز دیزلی است كه با عالی‌ترین استانداردهای زیست محیطی روز از منظر شاسی و تجهیزات پزشكی ساخته و تحویل می‌شود.

اقدامات پیشگیرانه ایران خودرو در مقابله با ویروس كرونا

مقیمی ضمن تاكید بر لزوم همكاری تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی درخصوص مقابله با ویروس كرونا در كشور افزود: در شركت ایران خودرو با کنترل‌های شبانه‌روزی و پایش‌های مستمر سلامت کارکنان و به کارگیری ساز و کارهای متنوع در پیشگیری از ابتلای کارکنان به کرونا، امکان ورود این ویروس به ایران خودرو به حداقل رسیده است.

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به رعایت نكات پیشگیرانه در این شركت از جمله ضدعفونی كردن سالن های تولیدی، توزیع ماسك،كنترل مستمر دمای بدن پرسنل، كاهش ساعات كاری بانوان و مرخصی اجباری آن دسته از كاركنان كه در گروه حساس قرار دارند توجه به سلامت پرسنل را از اولویت های مهم ایران خودرو در این روزها بر شمرد.

وی گفت: اقدامات پیشگیرانه ایران خودرو افزون بر کارکنان، در سطح خانواده ها نیز گسترش یافته و اقلام و بسته های بهداشتی و آموزشی در اختیار خانواده ها نیز قرار گرفته و خواهد گرفت.

مقیمی،‌ رعایت بهداشت فردی از مهمترین اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس كرونا دانست و خاطر نشان كرد : با تدابیر اندیشیده شده و پایش های مستمر سلامت پرسنل و ضد عفونی محیط کار، هرگونه مورد مشکوک مبتلا به کرونا به مراکز تخصصی درمانی منتقل می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!