شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۰۵ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
جزئیاتی از کمک و همراهی قطعه‌سازان خودرو برای مهار ویروس کرونا
۱۸:۰۵ | ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

جزئیاتی از کمک و همراهی قطعه‌سازان خودرو برای مهار ویروس کرونا

پرشین خودرو: در روزهایی که کل کشور با موضوع ویروس کرونا و شیوع گسترده آن مواجه شده و همه ارکان کشور به نوعی درگیر آن شده است، قطعه‌سازان نیز در حد توان خود به تامین برخی اقلام ضد کرونا و کمک های نقدی پرداختند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: در جلسه دو هفته پیش هیات مدیره این انجمن، انجام کمک از سوی قطعه‌سازان برای همراهی با مجموعه بهداشتی کشور و رفع مشکلات در حد توان مورد تصویب قرار گرفت.

«مازیار بیگلو» افزود: در این زمینه قطعه سازان با همکاری شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) برای تولید ماسک، لباس گان، انواع دستکش، ژل ضد عفونی، الکل ضد عفونی و مایعات شوینده و ضد عفونی کننده اعلام آمادگی کردند.

 وی با بیان اینکه تولیدات یادشده به زودی در اختیار مجموعه وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت، ادامه داد: قطعه سازان همچنین کمک نقدی ۶۰ میلیون تومانی برای رفع این مشکل حاد بیماری زا انجام دادند.

بیگلو همچنین در خصوص اقدامات پیشگیرانه قطعه سازان برای جلوگیری از شیوع این بیماری، گفت: در روزهای گذشته همه واحدها به صورت روزانه درجه حرارت بدن پرسنل و همکاران را ارزیابی کرده تا کسی دیگر موضوع تب نباشند، همچنین کارخانجات با سخت گیری در استفاده از مواد ضدعفونی کننده و رعایت موارد بهداشتی و فرستادن پرسنل برای دورکاری به دنبال کاهش اثرات این ویروس بودند.

وی با بیان اینکه مورد حادی از ابتلا به ویروس کرونا در زنجیره تامین قطعه سازان وجود نداشته، تاکید کرد: همپای همه مردم ایران، قطعه سازان نیز با پیوستن به پویش "در خانه می مانیم"، ضمن رعایت موارد بهداشتی، امیدواریم پس از تعطیلات نوروز همگان با سلامت و به دور از ترس شیوع کرونا به سر کار خود برگردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!