دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
ویروس کرونا بازار خودروی آمریکا را فلج کرد
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
گرندکس

ویروس کرونا بازار خودروی آمریکا را فلج کرد

پرشین خودرو: خوروسازان آمریکا در تلاش هستند تا در وضعیتی که شیوع ویروس کرونا، بازار خودروی این کشور را فلج کرده، با ارائه گزینه تعویق در پرداخت و ابزارهای خرید آنلاین، فروش خود را نجات دهند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، خوروسازان آمریکا سرمایه‌گذاری‌های آینده خود را به صفر درصد رسانده و در تلاش‌ هستند تا در وضعیتی که شیوع ویروس کرونا، بازار خودروی این کشور را فلج کرده، با ارائه گزینه تعویق در پرداخت و ابزارهای خرید آنلاین، فروش خود را نجات دهند.

انتظار می‌رود در پایان این هفته، خودروسازان آمریکا بدترین سقوط فروش خود در چندین سال گذشته را گزارش دهند.

جی‌دی پاور (بزرگترین ارائه کننده خدمات فروش انواع خودروی دست دوم آمریکا) پیش‌بینی کرد، در ماه مارس میزان فروش خودرو حداقل ۳۲ درصد در مقایسه با سال قبل افت کند.

 ادموند (یک شرکت بزرگ ارائه کننده خدمات فروش خودروی نو و دست دوم در آمریکا) پیش‌بینی کرد میزان فروش خودرو در این ماه ۳۵.۵ درصد نسبت به سال گذشته سقوط کند تا کل افت فروش در این ۳ ماهه، نسبت به ۳ ماهه اول سال قبل به ۱۱.۸ درصد برسد.

فروشگاه بزرگ کوکس آتوموتیو هم با اشاره به نوسانات شدید در اقتصاد آمریکا تصمیم گرفت از ارائه پیش‌بینی خودداری کند؛ اما گروه فورشگاه‌های ادموندز پیش‌بینی کرد میزان فروش خودرو در آمریکا در ماه مارس به پایین‌ترین سطح خود از ژانویه ۲۰۱۴ برسد و میزان فروش خودرو در ۳ ماهه اول امسال هم به پایین‌ترین سطح خود از ۳ ماهه اول ۲۰۱۲ بازگردد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!