جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
بررسی کیفی خودروها پس از خروج پراید و 405 آغاز می شود!
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
اجاره خودرو
معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد:

بررسی کیفی خودروها پس از خروج پراید و 405 آغاز می شود!

پرشین خودرو: معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: تا پایان تیرماه خودروهای پراید و 405 کنار گذاشته می شود و بعد از آن، بررسی مجدد کیفی خودروها آغاز خواهد شد، از این رو، هر خودرویی مطابق با استانداردها نباشد، اعلام عمومی می شود.

به گزارش پرشین خودرو، وحید مرندی مقدم، با بیان این مطلب درخصوص استاندارهای اجباری 85 گانه و رعایت آن توسط خودروسازان، اظهار داشت: شرکت های خودروسازی نامه و درخواستی مبنی بر تمدید استانداردهای قبلی نداشته‌اند و این نشان می‌دهد که خودروسازان برای رعایت استانداردها آمادگی لازم را دارند.

وی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا موجب نخواهد شد که رعایت استانداردهای 85 گانه با اغماض همراه باشد، تصریح کرد: تمام خودروها براساس دستورالعمل شورای عالی استاندارد و طبق زمان‌بندی هایی که به شرکت‌های خودروسازی ارائه شده، تولید خواهد شد.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: شرکت های خودروسازی در صدد آن هستند که کیفیت خودروهای داخلی را افزایش دهند تا برای پاس کردن استانداردها مشکلی نداشته باشد.

 

خط تولید خودرو


وی ادامه داد: خودروهای قدیمی امکان پاس کردن استانداردهای جدید را ندارند، اما خودروهای جدیدی که توسط شرکت های خودروسازی در حال تولید است، می توانند استانداردها را پاس کنند.

مرندی مقدم افزود: دو محصول جدید سایپا که سال گذشته در ساختمان هیات دولت مورد بازدید رئیس جمهوری قرار گرفت، می توانند استانداردهای 85 گانه را اخذ کرده و پاس کنند.

وی خاطرنشان کرد: استانداردهای 85 گانه برای ایمنی مردم و ارتقاء خودروهای داخلی است و جزو استانداردهای سختگیرانه محسوب نمی‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!