دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
خودروسازی پیشران توسعه اقتصادی کشور است
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
گرندکس
معاون اقتصادی وزارت کشور در بازدید از بهمن دیزل:

خودروسازی پیشران توسعه اقتصادی کشور است

معاون وزیر کشور در بازدید از طرح های توسعه ای گروه بهمن گفت: خودروسازی در کشور جزء صنایع قدیمی و پیشران در توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود و هر گونه ضربه به این صنعت، سایر بخش های صنعتی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

به گزارش پرشین خودرو، معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به همراه هدایت الله جمالی پور استاندار، عزیز الله افضلی رییس سازمان صمت استان قزوین و جمعی از مسئولان از شرکت بهمن دیزل با ظرفیت اسمی تولید سالانه ۴۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه انواع کامیونت و مینی بوس با اشتغال ۵۷۳ نفر بازدید کردند.

در این بازدید بابک دین پرست و هیات همراه ضمن دیدار با مدیرعامل و بازدید از بخش های متفاوت بهمن دیزل، در جمع مدیران این شرکت حاضر شد و راهکارهای لازم برای بهبود شرایط و رونق تولید در این مجموعه مورد تبادل نظر قرار گرفت.

وی در این دیدار در خصوص اهمیت صنعت خودرو گفت: خودروسازی در کشور جزء صنایع قدیمی و پیشران در توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود و هر گونه ضربه به این صنعت، خود بخود سایر بخش های صنعتی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و تحریم شدن مستقیم آن به این دلیل است.

 

بهمن دیزلمعاون وزیر کشور ضمن اعلام رضایت از طرح های توسعه ای گروه بهمن اظهار کرد: بهمن دیزل در شرایط تحریمی موجود با پیگیری جدی سهامداران و مدیران مجموعه و تامین قطعات مورد نیاز تولید، محصولات با کیفیت داخلی سازی شده تولید می کند که این فعالیت ارزشمند و مایه افتخار است.

دین پرست افزود: بهمن دیزل بایستی با فعال کردن تمام ظرفیت ها از جمله؛ تقویت ظرفیت صادراتی محصولات تولیدی، برنامه ریزی در جهت اقدامات توسعه ای و تلاش در جهت طراحی و تولید محصولات نوین، فعالیت خود را گسترده تر سازد.

معاون هماهنگی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور در جریان بازدید از بزرگترین تولیدکننده خودروهای تجاری کشور ضمن آشنایی با برنامه ها و موانع تولید در بهمن دیزل اعلام کرد: در نشست مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد تسهیل به منظور بررسی مسائل اقتصادی استان قزوین، مشکلات اعلام شده بررسی می شود.

در جریان این بازدید هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین نیز به همراه معاونین خود حضور داشت و دستورات لازم در مورد رفع موانع تولید در استان را به مسئولین مربوطه ابلاغ کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!