پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۳ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
دیدار اعضای انجمن همگن استان تهران با مدیران سازه گستر
۰۹:۱۳ | ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
اجاره خودرو

دیدار اعضای انجمن همگن استان تهران با مدیران سازه گستر

اعضای انجمن همگن قطعه سازان استان تهران در نشستی با مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت سازه گستر به بررسی مشکلات قطعه سازی و گسترش تعاملات فی ما بین پرداختند.

به گزارش پرشین خودرو، در این نشست که به میزبانی علیرضا وظیفه مدیرعامل شرکت سازه گستر برقرار شد و اعضای هیات مدیره آن نیز حضور داشتند، محمدرضا نجفی منش رییس انجمن همگن قطعه سازان استان تهران، موارد و موضوعات مربوط به صنعت قطعه سازی را مطرح و مشکلات و تعاملات فی ما بین انجمن قطعه سازان استان تهران را تشریح کرد. بررسی شرایط اقتصادی حال حاضر، سفارش گذاری ها و برنامه های توسعه سایپا، برنامه های جایگزین قطعات خودروی از خط خارج شده پراید و همچنین مشکلات موجود در فعالیت های شرکت های قطعه سازی، مواردی بود که با حضور اعضای هیات مدیره انجمن همگن قطعه سازان استان تهران از جمله مهندس نجفی منش، مهندس جلالی، یکه فلاح، کاظمینی، نصیری، طیبی و دکتر وطنی مطرح شد.

در این جلسه مدیر عامل شرکت سازه گستر با هم اندیشی و بهره گیری از نظرات قطعه سازان به افزایش ساخت داخل و ارتقاء توان داخلی به عنوان موارد راهبردی در حرکت زنجیره تامین تاکید کرد و ایجاد بستر مناسب جهت توسعه محصول را سبب توانمندتر شدن قطعه سازان دانست. مهندس وظیفه با بیان اینکه حرکت سازه گستر در تمامی مسیر با هم اندیشی و بهره گیری از نظرات قطعه سازان است، مهمترین برنامه تقویت مالی زنجیره تامین را عدالت پرداختی برشمرد که از سوی سازه گستر به صورت جدی دنبال می شود. همچنین در این جلسه یافتن راهکار برای کاهش چک های تضمینی قرارداد به دلیل قوانین چک، تسریع در پرداخت ها و موضوع جرائم چک های برگشتی خرید دین و لحاظ در حساب های فی ما بین با تایید بانک و افزایش قیمت های سال 99 نظر به افزایش بی سابقه قیمت مواد اولیه داخلی و خارجی مطرح شد.

 

انجمن همگن استان تهران

لازم به ذکر است مهندس وظیفه از جمله مدیران دیرینه صنعت خودرو است که از بدنه کارشناسی به مدیرعاملی شرکت سازه گستر برگزیده شده و به سبب آشنایی کامل با صنعت قطعه سازی و مشکلات و محدودیت های قطعه سازان، در هر یک از موارد مطرح شده برنامه های اجرایی سازه گستر را جهت رفع مشکلات تشریح کرد.

در پایان با پیشنهاد شرکت سازه گستر به دلیل اینکه اعضای انجمن قطعه سازی همگن استان تهران بیش از 40 درصد از تامین قطعات سازه گستر را شامل می شوند، مقرر شد که به صورت ماهانه این نشست ها جهت مطرح شدن و رفع کامل موارد و مشکلات موجود قطعه سازان همگن استان تهران ادامه یابد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!