پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
آغاز صدور فاکتور محصولات ایران خودرو و سایپا/تحویل تعهدات معوق 6 محصول ایران خودرو در 10 روز آینده
۱۹:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
اجاره خودرو
در جلسه کمیته خودرو اعلام شد؛

آغاز صدور فاکتور محصولات ایران خودرو و سایپا/تحویل تعهدات معوق 6 محصول ایران خودرو در 10 روز آینده

در جلسه کمیته خودرو که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار شد، اعلام شد که صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر از سوی خودروسازان آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، جلسه کمیته خودرو امروز جمعه 30 خرداد 99 با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از صدور 2000 فاکتور قطعی برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر خبر داد و اعلام کرد: تحویل این خودروها ظرف هفته‌های آینده آغاز خواهد شد. در عین حال صدور فاکتور برای خودروهای گروه خودروسازی سایپا نیز به زودی آغاز خواهد شد.

 

ایران خودروهمچنین تحویل معوقات قراردادهای فروش خودروی سمند و 2008 به پایان رسیده و ظرف ده روز آینده، تمامی معوقات شش محصول دیگر ایران‌خودرو نیز تحویل مشتریان خواهد شد. بر اساس اعلام سایپا نیز، تعهدات معوق خودروی پراید نیز به زودی به صفر خواهد رسید.

در عین حال بنا به اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، همچنین 14 هزار دستگاه خودرو نیز تجاری سازی شده و این امیدواری وجود دارد که هر چه زودتر به دست مصرف‌کنندگان برسد.

بر اساس اعلام خودروسازان در جلسه امروز کمیته خودرو، تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا نیز به دو هزار دستگاه در روز رسیده است که با توجه به افزایش سطح تولید و عرضه خودرو، مقرر گردید اطلاع رسانی لازم در این خصوص از سوب شرکت های خودروساز انجام پذیرد.

همچنین کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور و سایر دستگاههای نظارتی درخواست کرد تا در مورد خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی که روند تولید آنها بعد از تحریم‌ها و خروج خودروسازان از ایران، متوقف شده است، با توجه به ارایه طرح های متعدد جایگزین و تبدیل از سوی خودروسازان تصمیم‌گیری مقتضی معمول کرده تا بتوان نسبت به تعیین‌تکلیف خریداران این خودروها از سوی دو خودروساز اقدام کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!