چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فروش «ایران خودرو» با 100 هزار خودرو باز می شود
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
kerman2
/گزارش خبری/ از 27 خردادماه؛

فروش «ایران خودرو» با 100 هزار خودرو باز می شود

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از اجرای مرحله دوم فروش ویژه محصولات ایران خودرو به مناسبت عید سعید فطر از روز یكشنبه 27 خرداد ماه خبر داد و گفت: در طرح فروش این شرکت 100 هزار خودروی این برند را عرضه خواهیم کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی خان كرمی افزود: در راستای انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر عرضه محصولات و تامین نیاز مصرف كنندگان حقیقی بازار، مرحله دوم فروش ویژه عید فطر در قالب روش های پیش روش و فروش قطعی، روز یكشنبه 27 خرداد اجرا خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو در راستای مبارزه با دلالان و واسطه های سودجو، به صورت گسترده نسبت به فروش محصولات خود اقدام خواهد كرد.

وی تصریح كرد: در فروش های آتی ایران خودرو، بیش از 100هزار دستگاه خودرو در روش های مختلف عرضه خواهد شد.

خان كرمی با بیان این كه ایران خودرو با عرضه مرتب و مداوم محصول به بازار، نیاز مشتریان را تامین خواهد كرد گفت: دلیلی برای نگرانی و عجله برای خرید محصول از بازار آزاد وجود ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تمامی قیمت ها مطابق لیست قیمت شرکت ایران خودرو بوده و هیچ یک از نمایندگی ها اجازه دریافت وجه اضافه از مشتریان را ندارند. بر همین اساس مشتریان می توانند در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن 096440 تماس گرفته و موضوع را گزارش كنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاكید كرد: با برنامه ریزی صورت گرفته مشتریان حقیقی دغدغه ای برای خرید خودرو از بازار آزاد نخواهند داشت و می توانند با خیالی آسوده از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو و یا نمایندگی های مجاز ایران خودرو یكی از روش های فروش پیش بینی شده را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تامین كنند.

گفتنی است، دور دوم فروش ویژه عید سعید فطراز ساعت 10 صبح روز یکشنبه 27 خرداد آغاز و تا زمان تكمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به نام نویسی اقدام كنند.

نظر بینندگان
!
!
!