چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۹:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
پراید رسما از خط تولید سایپا رفت
۱۹:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
اجاره خودرو
خداحافظی سایپا با پیرمرد پر حاشیه؛

پراید رسما از خط تولید سایپا رفت

گروه خودروسازی سایپا امروز در مراسم رسمی با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری، معاون امور صنایع وزارت صنعت، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد سایپا و اصحاب رسانه با آخرین مدل باقیمانده پراید خداحافظی کرد و رسما توقف تولید پراید را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، امروز گروه خودروسازی سایپا میزبان جمعی از مدیران سیاسی و صنعتی در کنار اصحاب رسانه بود تا اتفاقی مهم و ماندگار در صنعت خودرو ایران را رقم بزند.

 

آخرین پراید


سایپا امروز رسما با سومین مدل پراید خداحافظی کرد تا ضمن عمل به وعده مدیرعامل این شرکت یکی از پرسابقه ترین خودروهایی که روی خط تولید قرار داشت را از خط تولید این شرکت خارج کند.

براساس این گزارش، شش میلیون و 300 هزار دستگاه پراید در پنج مدل طی ٢٧ سال در داخل و خارج از كشور تولید و عرضه شده است.

 

دستخط رئیس دفتر رئیس جمهوری روی آخرین پرایدتوقف تولید پراید یکی از درخواست هایی بود که سال هاست وجود دارد و در دوره جدید مدیریت سایپا جامه عمل به آن پوشانده شد.

سایپا استارت خداحافظی با پراید را پس از اطلاع رسانی در ابتدای سال گذشته و در بهمن ماه زد. سایپا در بهمن ماه پراید 132 را از خط تولید این شرکت خارج کرد و در سال جاری نیز تولید پراید 111 را رسما متوقف کرد.

در ادامه انجام این اقدام مهم، سایپا امروز توقف تولید آخرین عضو باقیمانده از سه گانه خانواده پراید را با خداحافظی از پراید 131 عملی کرد تا از این پس تنها پرایدی که تولید آن ادامه خواهد داشت، عضو گروه کار و تجاری این خانواده یعنی پراید وانت یا 151 خواهد بود.

 

پراید

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!